





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnené obliečky labky 140x200 pre milovníkov pohodlného spánku Luxusné obliečky a vzor labiek sú ako stvorené pre vyznávačov zvieracích motívov. Čierna farba spálňu utlmí a ukľudní a vzor hnedých labiek vám dá priestor pre ďalšie farebné doplnky podľa nálady. Obliečky a bavlna renforcé je ideálna voľba pre milovníkov prírodných materiálov, a už na prvý dotyk vás prekvapí svojou hebkosťou a precíznym spracovaním. Vďaka použitiu reaktívnych farieb vydržia častejšie pranie pri vysokých teplotách bez toho, aby stratili vašu obľúbenú farbu obliečok alebo tvar.
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Motív | Zvieratká |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Moderné, So zvieratami |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | LABKY |
| Výrobca | XPOSE® |
Používateľské recenzie
Super
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk

140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, z mikroplyšu, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
135×200 cm, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, s gombíkmi
Skladom
200×220 cm, francúzska, z mikrovlákna
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, krepová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, dvojlôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, saténová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom