


Rozmery 120×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 12,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Levanduľová jersey plachta 120x200 cm pre Provence štýl a kvalitný spánok v bavlne Vyrábajú sa zo 100% bavlny s vysokou stálofarebnosťou, a preto sú priedušné a vhodné na celoročné využitie. Levanduľová plachta poteší nielen romantické duše, a s voľbou kvetinového vzoru obliečok navodí krásnu jarnú či letnú atmosféru. Hladký materiál je príjemný na dotyk a dobre absorbuje vlhkosť. Spodná časť prestieradla na jednolôžko je zakončená všitou gumou, vďaka ktorej sa ľahko upevní na matrac a dobre na ňu drží. Stačí si len vybrať tu správnu plachtu a spánok ako na obláčiku máte zaručený. Predĺžte životnosť matraca a uľahčite si starostlivosť o hygienu vášho lôžka pomocou chrániča matracov.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Materiál | Jersey, Bavlna, Ľan |
| Rozmery | 120x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 120 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
Mikroplyšová
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
180×200 cm, mapínacia, z bavlneného saténu
Skladom
Mapínacia, saténová
Skladom
Jersey, mapínacia, bavlnená
Skladom
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Froté
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Froté
Skladom
Saténová
Skladom
Mapínacia

90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Mapínacia, bavlnená
Skladom
160×200 cm, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Froté
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
Froté
Skladom
90×200 cm, jersey, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom