

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Krepové obliečky s kvetinovým vzorom pre dokonalú pohodu a pokojný spánok Ozdobte si spálňu krepovými obliečkami posiatymi kvetmi a ľahnite si do rozkvitnutej voňavej záhrady. Príjemné tóny farieb a harmónia flóry na krémovom podklade vám pomôžu naladiť sa na pokojný a vyrovnaný spánok. Bavlna so zvlneným krepovým povrchom je nielen savá, priedušná a príjemná na dotyk, ale oceníte aj jej stálofarebnosť, odolnosť voči praniu a nenáročnú údržbu bez žehlenia. Obliečky vás potešia so zapínaním na zips a krásne ich vyladíte s našou ponukou plachiet, alebo môžete pridať aj jemné mikroplyšové deky ako prehoz či prikrývku pre odpočinok.
| Materiál | Bavlna, Krep, Mikroplyš |
|---|---|
| Farba | Krémová |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Zips |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Moderné, Rustikálne, Romantické |
| Gramáž | 160 g/m² |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | HARMONIE |
| Výrobca | XPOSE® |

Bavlnená, z mikroplyšu, jednolôžková
Skladom
200×70-90 cm, francúzska, z mikroplyšu
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, so zipsom, s kvetinovým motívom
Na odoslanie o 2 dni
Z mikroplyšu, z mikroflanelu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, so zipsom
Skladom
140×200 cm, z mikroplyšu, so zipsom
Skladom
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, z mikroplyšu, so srdiečkami
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, krepová, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom