








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Obliečky: 100% polyester | 250 g/m 2 Plachta: 100% polyester | 160 g/m 2 Farba Červená Biela Rozmery Obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Plachta: 180 x 200 cm Vyhotovenie Vyrobené zo 100% polyesteru so špeciálnou úpravou Obliečky spĺňajú medzinárodný certifikát zdravotnej nezávadnosti Oeko-Tex Standard 100 Obliečky majú zapínanie na zips a nevyžadujú žehlenie Plachta je napínacia, s gumou Plachta je nežehlivá Odporúčaná teplota prania: 30 °C – 40 °C (podľa štítku výrobcu) Balenie tejto sady obsahuje 2 ks prikrývky 140 x 200 cm 2 ks vankúše 70 x 90 cm 1 ks plachty 180 x 200 cm Nechajte sa inšpirovať Výhodné sady obliečok Obliečky Spálňa Nežehlivé obliečky Francúzske obliečky Flanelové obliečky
| Materiál | Flanel, Polyester, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ |
| Farba | Červená |
| Motív | Vianočný, Hviezdy |
| Zapínanie | Zips |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Rozmer plachty | 180 x 200 cm |
| Motív obliečok | Hviezdy, Vianočné, Jeleň |
| Rozmer obliečky | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Nežehlivé | Áno |
| Hrejivé obliečky | Áno |
| Ročné obdobie | Zima |
| Štýl obliečky | Moderné, Rustikálne |
| Materiál obliečok | 100% polyester |
| Materiál plachty | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |

Saténová, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, z mikroplyšu, z mikroflanelu
Na odoslanie o 2 dni
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so srdiečkami, so zipsom
Skladom
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, z mikroplyšu, so srdiečkami
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, krepová, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Francúzska, z mikrovlákna, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, s kvetinovým motívom
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, jednolôžková
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×240 cm, bavlnená, klasická
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Kusový, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo