Porovnajte ceny od 95,2 € do 132 € v 4 e-shopoch:
Čalúnená lavica do predsiene Athena - ružová / zlatá
Rozmery 40×100×45 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 95,2 € do 132 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 115,28 €
- 22. 5. 2026 - 115,28 €
- 16. 5. 2026 - 115,23 €
- 8. 5. 2026 - 115,25 €
- 24. 4. 2026 - 115,2 €
- 18. 4. 2026 - 115,25 €
- 11. 4. 2026 - 115,2 €
- 28. 3. 2026 - 115,03 €
- 19. 3. 2026 - 122 €
- 11. 3. 2026 - 113,58 €
- 6. 3. 2026 - 113,56 €
- 28. 2. 2026 - 122 €
- 3. 2. 2026 - 125,33 €
- 1. 2. 2026 - 123,33 €
- 8. 1. 2026 - 122,97 €
- 11. 12. 2025 - 112,35 €
- 6. 12. 2025 - 118,07 €
- 14. 11. 2025 - 114,51 €
- 1. 11. 2025 - 114,36 €
- 25. 10. 2025 - 114,41 €
- 18. 10. 2025 - 114,46 €
- 11. 10. 2025 - 116,57 €
- 4. 10. 2025 - 116,62 €
- 26. 7. 2025 - 120,13 €
- 20. 7. 2025 - 117,12 €
- 30. 6. 2025 - 119,08 €
- 29. 6. 2025 - 116,9 €
- 26. 5. 2026 - 95,1 €
- 22. 5. 2026 - 95,1 €
- 16. 5. 2026 - 94,9 €
- 8. 5. 2026 - 95 €
- 24. 4. 2026 - 94,8 €
- 18. 4. 2026 - 95 €
- 11. 4. 2026 - 94,8 €
- 28. 3. 2026 - 94,1 €
- 19. 3. 2026 - 105 €
- 11. 3. 2026 - 100,9 €
- 6. 3. 2026 - 100,9 €
- 28. 2. 2026 - 105 €
- 3. 2. 2026 - 115 €
- 1. 2. 2026 - 109 €
- 8. 1. 2026 - 107,9 €
- 11. 12. 2025 - 96,5 €
- 6. 12. 2025 - 96,5 €
- 14. 11. 2025 - 96,5 €
- 1. 11. 2025 - 96,5 €
- 25. 10. 2025 - 96,5 €
- 18. 10. 2025 - 96,5 €
- 11. 10. 2025 - 96,5 €
- 4. 10. 2025 - 96,5 €
- 26. 7. 2025 - 96,5 €
- 20. 7. 2025 - 94,5 €
- 30. 6. 2025 - 94,5 €
- 29. 6. 2025 - 116,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Čalúnená lavica do predsiene Athena je elegantným a praktickým doplnkom do každej domácnosti. S jej ružovou farbou a zlatými detailmi prinesie do vášho interiéru sviežosť a moderný vzhľad. Tento kúsok nábytku je ideálny na celoročné použitie. Lavica Athena je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je ľahko udržiavateľná - stačí ju utierať namokro. Jej nožičky sú vyrobené z chrómovanej ocele, čo dodáva lavici pevnosť a stabilitu. Hoci sa dodáva v demonte, montáž je jednoduchá a rýchla. Parametre produktu Výška: 40 cm Šírka: 100 cm Hĺbka: 45 cm Váha s obalom dodávateľa: 9.7 kg Čistá váha dodávateľa: 9.2 kg Priestorové určenie tejto lavice je do interiéru, konkrétne do predsiene, kde poskytne pohodlné sedenie pri obúvaní alebo vyzúvaní topánok. Jej svetlý odtieň ružovej farby dodá priestoru svetlosť a pocit čistoty. Lavica Athena je dostupná v rôznych farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať variant, ktorý najlepšie zapadne do vášho interiéru. Tento produkt je od značky Halmar, ktorá je známa svojou kvalitou a dizajnom. Čalúnená lavica do predsiene Athena - ružová / zlatá je skvelým doplnkom pre každú predsieň. Je nielen praktická, ale aj esteticky príťažlivá, čo ocení každý milovník moderného dizajnu.
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 40 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Orientálny |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Ružová |
| Váha s obalom dodávateľa | 9.7 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Čistá váha dodávateľa | 9.2 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1037 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Athena |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Ružová |
| Farba (slovne) | Ružová / zlatá |
| Prevedenie poťahu | Ružová |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / chrómovaná oceľ |
| Poťahový materiál | Látka |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Nožičky | Kovové |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Podobné produkty

Lavica Rami 140x40 indický masív palisander Natural
45×140×40 cm, drevená, v dekore palisander
SkladomDoprava zadarmo
Čalúnená lavica do predsiene Athena - sivá / zlatá
40×100×45 cm, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Šatníková lavica, 1000 mm, orech
V dekore orech, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Lavica do šatne 200 x 35 x 45 cm, sivá - ral 7035
45×200×35 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Bambusová univerzálna polica LBS04N
45×70×28 cm, drevená, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková lavica, sedák - lamino, dĺžka 2000 mm, buk
V dekore breza, z lamina, kovová
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková lavica s policou na topánky, zosilnená, 1000 mm, buk
V dekore buk, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Lavica Cleopatra Chaiselongue látka, nohy antik svetlé - Svetlo sivá
64×133×43 cm, drevená, s látkovým čalúnením
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Lavica Ramses 120 - látka, nohy antik svetlé - Sivá
46×120×38 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Šatníková lavica, 1500 mm, breza
V dekore breza, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková lavica s botníkom, sedák - lamino, dĺžka 1500 mm, sivá
42×150×28 cm, s úložným priestorom, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Skladovacia lavica Krien 112 x 45 x 45cm - Krémová
45×112×45 cm, drevená, s úložným priestorom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Šatníková lavica s botníkom, sedák - lamino, dĺžka 1000 mm, grafit
42×100×28 cm, s úložným priestorom, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
Noela Zamatová lavica s čiernou podnožou MOZA šedá
18×105×38 cm, drevená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Šatníková lavica, sedák - lamino, dĺžka 1500 mm, modrá
SkladomDoprava zadarmo
Lavička s vekom SONGMICS LSF47G
38×76×38 cm, drevená, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Viacúčelový úložný taburet OTTOMAN, sivý
38×76×38 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Viacúčelový úložný taburet OTTOMAN, sivý
38×76×38 cm, drevená, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Botník s lavičkou so sivým sedadlovým vankúšom a zásuvkou WESO SONOMA 104x30x48 cm
48×104×30 cm, s úložným priestorom, v dekore dub sonoma
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Harlow – House Nordic
45×95×37 cm, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Skladovacia lavica Krien 112 x 45 x 45cm - Biela
45×112×45 cm, drevená, s úložným priestorom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Lavica Ramses 120 - látka, nohy antik svetlé - Sivo-hnedá (Taupe)
46×120×38 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Šatníková lavica, sedák - laty, dĺžka 2000 mm, sivá
Kovová
SkladomDoprava zadarmo
Lavica Ramses 120, nohy antik svetlé - Krémová
46×120×38 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Lavica so zamatovým poťahom a drevenými nohami RD7857 svetlá šedá
Drevená, s úložným priestorom, s látkovým čalúnením
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Úložný box na hračky LHS11WT
48×76×40 cm, drevená, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková lavica, sedák - lamino, dĺžka 900 mm, oranžová
V dekore breza, z lamina, kovová
SkladomDoprava zadarmo
Šatníková lavica, sedák - lamino, dĺžka 1200 mm, buk
V dekore breza, z lamina, kovová
SkladomDoprava zadarmo
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lavice Naturel Home 78x47x37 cm orech mat HOMELAV
Drevená
Skladom
Úložná lavica QBUS, na nožičkách, 584x800x420 mm, biela, šedá poduška
80×58×42 cm, s úložným priestorom, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Lavička Lago L nerez - Sivá
48×100×40 cm, v modernom štýle, kovová
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DRC600W 58 cm - hnedá
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom






