Porovnajte ceny od 89 € do 106,2 € v 4 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 89 € do 106,2 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 7,04 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 26. 5. 2026 - 96,04 €
- 8. 3. 2026 - 96,04 €
- 27. 2. 2026 - 96,55 €
- 4. 2. 2026 - 97,12 €
- 14. 12. 2025 - 92,66 €
- 5. 12. 2025 - 91,77 €
- 12. 11. 2025 - 92,66 €
- 7. 11. 2025 - 92,39 €
- 2. 11. 2025 - 92,75 €
- 17. 10. 2025 - 92,39 €
- 12. 10. 2025 - 92,75 €
- 3. 10. 2025 - 92,39 €
- 21. 9. 2025 - 92,75 €
- 12. 9. 2025 - 92,22 €
- 17. 8. 2025 - 92,75 €
- 8. 8. 2025 - 92,22 €
- 26. 7. 2025 - 92,75 €
- 30. 6. 2025 - 92,31 €
- 27. 6. 2025 - 91,6 €
- 26. 5. 2025 - 92,31 €
- 23. 5. 2025 - 91,6 €
- 16. 5. 2025 - 92,31 €
- 28. 4. 2025 - 91,76 €
- 17. 4. 2025 - 91,31 €
- 21. 3. 2025 - 91,76 €
- 15. 3. 2025 - 91,68 €
- 2. 3. 2025 - 91,6 €
- 15. 2. 2025 - 89,79 €
- 9. 2. 2025 - 89,86 €
- 31. 1. 2025 - 89,5 €
- 24. 1. 2025 - 89,35 €
- 26. 5. 2026 - 89 €
- 8. 3. 2026 - 89 €
- 27. 2. 2026 - 89 €
- 4. 2. 2026 - 89 €
- 14. 12. 2025 - 89 €
- 5. 12. 2025 - 84,55 €
- 12. 11. 2025 - 89 €
- 7. 11. 2025 - 87,22 €
- 2. 11. 2025 - 89 €
- 17. 10. 2025 - 87,22 €
- 12. 10. 2025 - 89 €
- 3. 10. 2025 - 87,22 €
- 21. 9. 2025 - 89 €
- 12. 9. 2025 - 86,33 €
- 17. 8. 2025 - 89 €
- 8. 8. 2025 - 86,33 €
- 26. 7. 2025 - 89 €
- 30. 6. 2025 - 89 €
- 27. 6. 2025 - 85,44 €
- 26. 5. 2025 - 89 €
- 23. 5. 2025 - 85,44 €
- 16. 5. 2025 - 89 €
- 28. 4. 2025 - 89 €
- 17. 4. 2025 - 86,33 €
- 21. 3. 2025 - 89 €
- 15. 3. 2025 - 89 €
- 2. 3. 2025 - 89 €
- 15. 2. 2025 - 85,44 €
- 9. 2. 2025 - 89 €
- 31. 1. 2025 - 86,33 €
- 24. 1. 2025 - 85,44 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kuchynský drez je nenahraditeľným pomocníkom - zvyšuje funkčnosť kuchyne, je odolný, estetický a predovšetkým trvácny. Predstavujeme vám univerzálny nerezový drez LAY ON, ktorý je obdĺžnikového tvaru, hladký a veľmi praktický. Jeho vonkajšie rozmery sú 80x60 cm, vnútorný priestor má (ŠxHxV): 32x30x12 cm, a hrúbka nerezového plechu je 0,6 mm, čo zaručuje pevnosť a odolnosť. Drez je univerzálny a vhodný do väčšiny kuchýň, pričom jeho hmotnosť je 4 kg, takže manipulácia pri montáži je jednoduchá. V cene drezu sú zahrnuté úchytky a sifón, takže všetko potrebné na inštaláciu získate ihneď. Tento drez spája praktickosť s moderným vzhľadom a je spoľahlivou súčasťou každej kuchyne.
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
Parametre
| Materiál | Nerez |
|---|---|
| Odkvapkávač | Ano |
| Vanička | Ano |
| Batéria | Ano |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Typ | Klasický |
| Farba | Čiernobiela |
| Váha s obalom dodávateľa | 4 kg |
| Dĺžka | 80 cm |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1381 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Lay ON |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Nerezová |
| Farba (slovne) | Nerezová |
| Materiál (primárny) | Kov |
| Materiál (slovne) | Nerezová oceľ |
| Druh kovu | Nerezová oceľ |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Doplňujúce informácie | V cene úchytky a sifón |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | KONDELA |
Podobné produkty

Alveus Classic 30 X drez nerez 1073831
Nerezový, s batériou, s odkvapkávačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Alveus Classic 30 drez nerez lavý 1073829
Nerezový, s batériou, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Solix oceľový drez 1-komorový 600 x 500 mm, inox - 6408601000-01
Nerezový, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Solix nerezový kuchynský drez s jednou komorou 500 x 500 mm, inox - 6407501000-01
Nerezový, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

Drez Novaservis nerez DR43/86
Nerezový, s odkvapkávačom, obdĺžnikový
Skladom
Klarstein TitanSteel Kuchynský drez 45 x 55 cm (DxŠ) s povrchom odolný voči hrdzi, poškriabaniu a teplu
Nerezový, klasický

Mexen Flexo oceľový drez 1,5-komorový 610 x 510 mm, inox HC - 6446611500-01HC
Nerezový, dvojdrezový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Milo granitový kuchynský drez 1-komorový 435 x 410 mm, sivý, sifón chróm - 6505441000-71
S batériou, dvojdrezový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Xorin nerezový drez 2-komorový 780 x 450 mm, inox - 6441782000-01
Nerezový, dvojdrezový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Elias žulový kuchynský drez 1-komorový s odkvapkávačom 795 x 480 mm, sivý, sifón chróm - 6511791005-71
S batériou, s odkvapkávačom, dvojdrezový
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Binox dvojkomorový nerezový drez 800 x 450 mm, inox - 6421802000-01
Nerezový, dvojdrezový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Trixo nerezový drez 1-komorový 440 x 440 mm, inox - 6413441000-01
Nerezový, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

Drez Quadron KEVIN116 satin HD116SAT5848
Nerezový, s odkvapkávačom, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drez Quadron LOUIS111 satin HD111SAT7848
Nerezový, s batériou, s odkvapkávačom
Skladom
Dřez Franke OID611-62 šedý 114.0395.160
62×18 cm, kompozitný, s odkvapkávačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen Trixo nerezový kuchynský drez 1-komorový 540 x 440 mm, inox - 6414541000-01
Nerezový, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

Blanco Legra XL 6 S drez legro xl 6 s antracit 523326
86×19 cm, granitový, s batériou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Tomas žulový kuchynský drez s 2 komorami 800 x 500 mm, sivý, chrómová výpust - 6516802000-71
S batériou, dvojdrezový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

Set drezu Schock a batérie SIKO SETSCHOCK8
Granitový, s batériou, s odkvapkávačom
Skladom
Drez SAT jazmín SATSINKGQQ100J
Klasický, vstavaný
Skladom
Mexen Hektor žulový drez 2-komorový 800 x 480 mm, sivý, sifón chróm - 6521802000-71
Dvojdrezový, obdĺžnikový, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Pablo žulový drez s jednou komorou a odkvapkávacou doskou a kuchynskou batériou Telma, béžový - 6510-69-670200-00
S batériou, s odkvapkávačom, obdĺžnikový

Drez Alveus Quatro 10 nerez CARLOS10, 1124382
Nerezový, dvojdrezový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Exar oceľový kuchynský drez s 1 komorou a odkvapkávačom, pravý 780 x 480 mm, inox - 6434781010P-01
Nerezový, s odkvapkávačom, obdĺžnikový

Drez SAT čierna SETSATSINK8
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Drez SAT jazmín SATSINKGQT104J
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
Mexen Omar žulový kuchynský drez s 1 komorou 800 x 480 mm, sivý, sifón chróm - 6520801005-71
Obdĺžnikový, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

Drez SAT jazmín SATSINKGE2J
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
Mexen Pablo granitový drez s 1 priehradkou a odkvapkávačom a kuchynskou batériou Telma, béžový - 6510-69-670200-69
S batériou, s odkvapkávačom, obdĺžnikový

Mexen Solix oceľový drez jednodrezový 400 x 500 mm, čierny - 6406401000-70
Klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

Drez Novaservis nerez DR40/50
50×16 cm, nerezový, s vaničkou
Skladom
Mexen Exar oceľový drez s 1 komorou a odkvapkávacou plochou, ľavý 620 x 480 mm, inox - 6431621005L-01
Nerezový, s odkvapkávačom, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kreslo Pastore - svetlobéžová / svetlý orech
76×66×69 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
