







Rozmery 78×48 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Rozmer 78x18x48 cm Šírka 780 mm Výška 180 mm Hĺbka 480 mm Farba Nerez Materiál Nerez Inštalácia Horná montáž Počet otvorov pre batériu Bez otvoru Prepad ÁNO Tvar Obdĺžnik Minimálna šírka drezovej skrinky 900 mm Odkladacia plocha Vľavo/Vpravo otočením drezu Hmotnosť / ks 4.4 kg Balenie 1 ks EAN 8590913880667 Taric 73241000 Záruka 2 roky Vysvetlivky Inštalácie: Horná montáž Drez je usadený na pracovnú dosku a hranou ju prevyšuje. sifón je súčasťou
| Šírka: | 78 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 48 cm |
| Materiál | Nerez |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Odkvapkávač | Ano |
| Typ | Klasický |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 78x18x48 cm |
| Odkladacia plocha | Vľavo/Vpravo otočením drezu |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Záruka | 2 roky |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 900 mm |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Dĺžka (mm) | 780 |
| Výška (mm) | 180 |
| Šírka (mm) | 480 |
| Počet komôr | 1 |
| Výrobca | Aqualine |

76×42 cm, nerezový, s batériou
Skladom
S batériou, dvojdrezový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

48×74 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Skladom
50×80 cm, granitový, dvojdrezový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
81×46 cm, nerezový, dvojdrezový
Na odoslanie o 1 týždeň
51×90 cm, s odkvapkávačom, dvojdrezový
Na odoslanie o 1 týždeň
49×80 cm, granitový, dvojdrezový
Na odoslanie o 2 týždne
S batériou, dvojdrezový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

49×80 cm, granitový, dvojdrezový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Nerezový, dvojdrezový, obdĺžnikový
Skladom
50×200 cm, s batériou, dvojdrezový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
42×66 cm, nerezový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
44×16 cm, nerezový, s batériou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
48×74 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Skladom
47×58 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Dvojdrezový, obdĺžnikový, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

50×14 cm, nerezový, dvojdrezový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
41×44 cm, s batériou, dvojdrezový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
48×58 cm, nerezový, s batériou
Skladom
Nerezový, s batériou, s odkvapkávačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
47×78 cm, dvojdrezový, okrúhlý
Na odoslanie o 1 týždeň
44×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
50×60 cm, granitový, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 2 týždne
44×170 cm, s odkvapkávačom, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
44×76 cm, nerezový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
44×15 cm, nerezový, s batériou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
50×78 cm, nerezový, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
47×58 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 2 týždne
51×90 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 2 týždne
41×44 cm, dvojdrezový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždne
48×190 cm, s batériou, dvojdrezový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
50×16 cm, nerezový, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň