Hlavné menu
Inšpirácie

Nábytok na mieru: Aké sú jeho výhody?

Ak nie ste fanúšikom sériovej výroby nábytku, poznáme riešenie, nábytok na mieru. Dokonale sa prispôsobí akémukoľvek priestoru. Tomu ako si ho navrhnete sa medze nekladú.

Rýchle riešenia už patria k dnešnej dobe a nájdeme ich na každom rohu, to platí aj pre samotný nábytok. Zariadenie svojho interiéru si môžeme jednoducho vyskladať z katalógu, čo nám síce niekedy ušetrí čas, no je to skutočne najvhodnejšie riešenie pre všetkých?


Interiér domácnosti predstavuje priestor v ktorom sa denne pohybujeme a chceme cítiť príjemne, preto si na jeho zariadení necháme prirodzene záležať. Samotný nábytok a spotrebiče tvoria jeho nevyhnutnú súčasť a tvoria podstatnú, ak nie najzákladnejšiu časť toho, ako sa doma cítime.


Bežný nábytok si síce môžeme často len naložiť do kufra (a následne neurčitý čas skladať), avšak v týchto prípadoch o kvalitnom prevedení, či zložení materiálov zvyčajne hovoriť nemôžeme.

Nábytok podľa svojich predstáv

V byte alebo dome máme jasnú predstavu o tom, ako nám konkrétne miestnosti poslúžia a ako má vyzerať kuchyňa. Práve vďaka nábytku na mieru môžeme využiť celý priestor naplno a stopercentne vyhovieť našim predstavám a požiadavkám.


„Ak si zákazník nie je istý, vždy má možnosť navštíviť štúdio výrobcu. Zákazníkom vždy poradíme a nakreslíme 3D predstavu o zvolenom type nábytku na mieru. Máme dlhoročné skúsenosti už od roku 2002, takže s výberom materiálu, dizajnu či zariadenia vieme pomôcť maximálne ako vieme,“ hovorí Andrej Chudík z New Design - Interiéry.


Možnosť voľby z množstva materiálov a farieb nevyhnutne patrí medzi kľúčové výhody nábytku na mieru. Vyjadrite svoj štýl a rozhodnite sa pre to, čo sa vám páči tak, aby ste sa cítili vždy príjemne. Kvalitný nábytok na mieru je pre zariadenie interiéru dlhodobý záväzok pri ktorom sa nemusíme báť uvoľnených častí a podobných defektov.

Ako prebieha objednávka?

Pred samotnou inštaláciou si je vhodné prebrať všetky možnosti a požiadavky v rámci konzultácie s dodávateľom. Nevadí, ak ešte nemáte konkrétnu predstavu, určite vám pri rozhodovaní pomôže vzorkovník a ukážky už realizovaných prác.


„Najprv začínáme 3D nákresom vášho vysnívaného nábytku a až po jeho odsúhlasení prichádza cenová kalkulácia. Ak zákazník s cenou súhlasí, nasleduje meranie priestoru, prípadne odborná rada priamo na mieste,“ dodáva Andrej Chudík z New Design – Interiéry.


Celý proces je veľmi jednoduchý a pri záruke kvality a individuálneho riešenia na mieru to za to istotne stojí.