Hlavné menu
U Vás doma

Inšpirujte sa: Detská letná párty

Tlmené farby, prírodné materiály a jednoducho prestretý stôl. Detskú párty ako zo škandinávskych blogov bez problémov vykúzlite aj počas slovenského leta. Nechajte sa inšpirovať, ako pripraviť oslavu tak, aby bavila Vás aj deti!

Janu môžete poznať z instagramového profilu @myhome_mylife_jana. So svojimi troma deťmi žije v domčeku na Slovensku, kde môžu využívať neďalekú záhradu. Tá je nespútaná rovnako ako deti, ktorým často k zábave stačí vlastná fantázia a niečo dobré pod zub.
"Milujem svoju rodinu, svoje bývanie a zachytávať všetko to, čo sa u nás deje," hovorí Jana a jej fotky sú toho dôkazom. Aby deti jedlo bavilo, vybrala im bambusové tanieriky s roztomilými motívmi.
Vďaka svetelnej reťazi sa budú deti cítiť ako v rozprávke. Využijete ju aj na mnoho ďalších príležitostí - od rodinnej oslavy, až po dekoráciu na balkón alebo terasu.
Už viete, ako bude vyzerať detská párty u Vás? Pochváľte sa svojimi nápadmi a fotkami na Instagrame a označte náš profil @biano.sk alebo použite hashtag #bianosk