U Vás doma

Detská izba a pracovňa: Ako ich majú zariadené #bianobloggers

Nie je lepšia príležitosť, kedy sa pustiť do úprav detskej izby alebo pracovného kútika, než na začiatku školského roka. Aby vám to šlo lepšie od ruky, máme pre vás inšpiráciu z českých a slovenských domácností.

BIANO bloggers - dámy, na ktorých instagramové profily si pravidelne chodíme pre inšpiráciu, nás nechali nakuknúť do izbičiek svojich detí a do svojich pracovní. Pozrite sa s nami, ako sa pripravujú na začiatok školského roka!


Izba pre školáka

Najlepšia detská izba je taká, ktorá rastie s jeho obyvateľmi. Blogerka @lute00, @teaolivova, @zanynka_stybar a @myhome_mylife_jana stavili na jednoduchý nábytok, ktorý tvorí základ izbičky. K nemu môžu ľahko pridávať a meniť doplnky a dekorácie podľa toho, ako deti rastú, čo práve potrebujú a čo sa im páči.
Domáca pracovňa


Potrebujete k sústredeniu čisté a minimalistické prostredie? Nahliadnite k @living.with.mary alebo @st.luci.living

Ak sa naopak radi obklopujete drobnosťami, ktoré prácu spríjemňujú, inšpirujte sa napríklad u @klerwonder a @lem0n_ka. Aj v pracovni si môžete užiť peknú chvíľku pre seba - zapáliť sviečku alebo si dať obľúbený čaj či kávu.

Aké plány máte s detskou izbičkou vy? A čo vám najviac vyhovuje v domácej pracovni? Dajte nám vedieť a zdieľajte svoje pracovné kútiky na Instagrame s hashtagom #bianosk a označením @biano.sk.

Budeme sa tešiť!