Ako vybrať...

Ako vybrať konferenčné či zasadacie stoly

Často sa hovorí, že je rozhodujúci prvý dojem. O kancelárii to platí práve tak. Vzhľad zasadacej miestnosti či kancelárie vašim obchodným partnerom mnohé napovie. Aké vybrať konferenčné a zasadacie stoly?

Fultext

Trendy v interiéroch sa už neobmedzujú len na domáce prostredie, ale stále častejšie sa dbá aj na reprezentatívne firemné kancelárie a zasadacie miestnosti. To, ako sa u vás potenciálny obchodný partner cíti, môže ovplyvniť celý priebeh obchodného rokovania. Vytvorte si teda aj vo svojej kancelárii také prostredie, aby sa v ňom cítili dobre nielen vaši hostia a zákazníci, ale predovšetkým vy sami a vaši zamestnanci.

Ako vybrať správny stôl do kancelárie

Vzhľad zasadacej miestnosti či kancelárie nie je dobré podceňovať, pretože práve tieto priestory zanechávajú vo vašich obchodných partneroch veľmi silný dojem. Vzhľad a prostredie kancelárie vypovedá o vašej firme oveľa viac, než si dokážete pripustiť. Zároveň dotvára pracovnú pohodu vašim zamestnancom - nie nadarmo sa každoročne vyhlasuje súťaž o najkrajšiu zasadačku.

Ak chcete, aby vaša spoločnosť pôsobila naozaj dobre, vytvorte v nej adekvátne dizajnové prostredie, ktoré bude odrážať vaše obchodné úspechy. A začnite pekne od stola.

Chcete-li, aby vaše společnost působila opravdu dobře, vytvořte v ní adekvátní designové prostředí, které bude odrážet vaše obchodní úspěchy. A začněte pěkně od stolu.

Rokovacie a kancelárske stoly

Úspešní biznismeni sa dnes už neuspokoja s klasickými kancelárskymi stolmi, ktoré žiarili naposledy niekedy v deväťdesiatych rokoch, ale žiadajú mimoriadne a atraktívne riešenie. Chcú, aby ich kancelárie vyvolávali obdiv a podčiarkli nielen ich osobnosť, ale predovšetkým ukázali na úspešnosť ich spoločnosti.

Pri výbere kancelárskeho a zasadacieho stola dbajte popri praktickej stránke, ktorá by mala byť stále na prvom mieste, tiež na stránku estetickú. Voľte preto jednoduché a čisté línie, elegantný a vzdušný vzhľad a kombinujte materiály.

  • tvar: môžete ctiť základné geometrické tvary ako sú obdĺžnik, štvorec alebo kruh, ale tiež môžete byť oveľa kreatívnejší, a ak vám to daný priestor dovolí, zvoliť aj netradičný amorfný tvar či nezvyčajné zoskupenie viacerých kancelárskych stolov.
  • materiál: v materiáloch sa stále najčastejšie volí laminát v dekore dreva. A stále častejšie potom kombinácia textúr ako sú drevo a chróm. Výsledok je veľmi elegantný a dizajnovo čistý zároveň.
  • rozmery: miery kancelárskych a rokovacích stolov sú veľmi variabilné. Vyrábajú sa v dĺžkach väčšinou 800 - 5600 mm a šírkach 500 - 1200 mm. Zvoliť môžete teda taký, ktorý padne vašej kancelárii vyložene na mieru.

Vyberte si rokovacie a kancelárske stoly na Biane:

 

141,60 € Rokovací stôl 2000 x 1000 mm, oválny, orech

123,60 € Rokovací stôl 2000 x 1000 mm, hranatý, buk

Konferenčné stoly

Ak máte dostatočne veľkú kanceláriu, bolo by škoda sa obmedzovať len na veľké rokovacie stoly, pretože niekedy skrátka potrebujete prebrať niečo len medzi štyrmi očami. A veľký zasadací stôl pre takýto rozhovor nie je práve príliš ideálny. Práve pre tieto a ďalšie účely by vám v kancelárii nemal chýbať ani malý konferenčný stolík s dvoma a viac pohodlnými kresielkami či stoličkami.

Aj tu platí, že by jeho vzhľad a dizajn mal ladiť so zvyškom miestnosti. Pri obstarávaní konferenčného stola dbajte na nasledujúce zásady:

  • rozmer: konferenčný stolík býva rozmerovo menší. Je však dôležité, aby sa naň dali odložiť nielen potrebné dokumenty, ale tiež trebárs šálka kávy. Úplné miniatúry teda nie sú do kancelárií príliš vhodné.
  • pohodlie: pri konferenčnom stolíku musí byť dostatok miesta pre všetky kresielka, aby každý sediaci mal pre seba komfortný priestor a necítil sa stiesnene. Negatívne pocity z nepríjemného sedenia sa potom môžu preniesť aj do rokovaní.
  • design: voľte jednoduché, dizajnovo čisté línie, ktoré premenia váš kancelársky priestor v zaujímavý a atraktívny priestor.

Vyberte si konferenčné stoly na Biane:

 

Objavte ďalšie produkty a inšpirácie súvisiace s článkom