Hlavné menu
Ako vybrať...

Ako vybrať konferenčné či zasadacie stoly

Často sa hovorí, že je rozhodujúci prvý dojem. O kancelárii to platí práve tak. Vzhľad zasadacej miestnosti či kancelárie vašim obchodným partnerom mnohé napovie. Aké vybrať konferenčné a zasadacie stoly?

Trendy v interiéroch sa už neobmedzujú len na domáce prostredie, ale stále častejšie sa dbá aj na reprezentatívne firemné kancelárie a zasadacie miestnosti. To, ako sa u vás potenciálny obchodný partner cíti, môže ovplyvniť celý priebeh obchodného rokovania. Vytvorte si teda aj vo svojej kancelárii také prostredie, aby sa v ňom cítili dobre nielen vaši hostia a zákazníci, ale predovšetkým vy sami a vaši zamestnanci.

Ako vybrať správny stôl do kancelárie

Vzhľad zasadacej miestnosti či kancelárie nie je dobré podceňovať, pretože práve tieto priestory zanechávajú vo vašich obchodných partneroch veľmi silný dojem. Vzhľad a prostredie kancelárie vypovedá o vašej firme oveľa viac, než si dokážete pripustiť. Zároveň dotvára pracovnú pohodu vašim zamestnancom - nie nadarmo sa každoročne vyhlasuje súťaž o najkrajšiu zasadačku.

Ak chcete, aby vaša spoločnosť pôsobila naozaj dobre, vytvorte v nej adekvátne dizajnové prostredie, ktoré bude odrážať vaše obchodné úspechy. A začnite pekne od stola.

Chcete-li, aby vaše společnost působila opravdu dobře, vytvořte v ní adekvátní designové prostředí, které bude odrážet vaše obchodní úspěchy. A začněte pěkně od stolu.

Rokovacie a kancelárske stoly

Úspešní biznismeni sa dnes už neuspokoja s klasickými kancelárskymi stolmi, ktoré žiarili naposledy niekedy v deväťdesiatych rokoch, ale žiadajú mimoriadne a atraktívne riešenie. Chcú, aby ich kancelárie vyvolávali obdiv a podčiarkli nielen ich osobnosť, ale predovšetkým ukázali na úspešnosť ich spoločnosti.

Pri výbere kancelárskeho a zasadacieho stola dbajte popri praktickej stránke, ktorá by mala byť stále na prvom mieste, tiež na stránku estetickú. Voľte preto jednoduché a čisté línie, elegantný a vzdušný vzhľad a kombinujte materiály.

  • tvar: môžete ctiť základné geometrické tvary ako sú obdĺžnik, štvorec alebo kruh, ale tiež môžete byť oveľa kreatívnejší, a ak vám to daný priestor dovolí, zvoliť aj netradičný amorfný tvar či nezvyčajné zoskupenie viacerých kancelárskych stolov.
  • materiál: v materiáloch sa stále najčastejšie volí laminát v dekore dreva. A stále častejšie potom kombinácia textúr ako sú drevo a chróm. Výsledok je veľmi elegantný a dizajnovo čistý zároveň.
  • rozmery: miery kancelárskych a rokovacích stolov sú veľmi variabilné. Vyrábajú sa v dĺžkach väčšinou 800 - 5600 mm a šírkach 500 - 1200 mm. Zvoliť môžete teda taký, ktorý padne vašej kancelárii vyložene na mieru.

Vyberte si rokovacie a kancelárske stoly na Biane:

 

Konferenčné stoly

Ak máte dostatočne veľkú kanceláriu, bolo by škoda sa obmedzovať len na veľké rokovacie stoly, pretože niekedy skrátka potrebujete prebrať niečo len medzi štyrmi očami. A veľký zasadací stôl pre takýto rozhovor nie je práve príliš ideálny. Práve pre tieto a ďalšie účely by vám v kancelárii nemal chýbať ani malý konferenčný stolík s dvoma a viac pohodlnými kresielkami či stoličkami.

Aj tu platí, že by jeho vzhľad a dizajn mal ladiť so zvyškom miestnosti. Pri obstarávaní konferenčného stola dbajte na nasledujúce zásady:

  • rozmer: konferenčný stolík býva rozmerovo menší. Je však dôležité, aby sa naň dali odložiť nielen potrebné dokumenty, ale tiež trebárs šálka kávy. Úplné miniatúry teda nie sú do kancelárií príliš vhodné.
  • pohodlie: pri konferenčnom stolíku musí byť dostatok miesta pre všetky kresielka, aby každý sediaci mal pre seba komfortný priestor a necítil sa stiesnene. Negatívne pocity z nepríjemného sedenia sa potom môžu preniesť aj do rokovaní.
  • design: voľte jednoduché, dizajnovo čisté línie, ktoré premenia váš kancelársky priestor v zaujímavý a atraktívny priestor.

Vyberte si konferenčné stoly na Biane:

 

Nájdite ďalšie produkty a inšpirácie súvisiace s článkom