




















Rozmery 100×75×75 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Oddýchnite si pri dobrej knihe či seriály v sedacom vaku TRIKALO. Rozmery vaku sú (HxV): 75x100 cm. Čalúnený je látkou v sivohnedej Taupe farbe. Vyplnený je EPS (polystyrénové guľôčky) s objemom výplne 200 L. Tie je možné pridávať a odoberať vďaka zipsu. Disponuje tiež praktickým uškom, s ktorým môžete vak presúvať kam potrebujete. Výplň je zdravotne nezávadná. Vak je príjemný na dotyk a kvalitne prešitý. Tkanina je odolná s dlhou životnosťou. Navyše vak má jednoduchú údržbu. Nosnosť vaku je do 100 kg. Dodávaný je v demonte.
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 75 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.2206 m3 |
|---|---|
| Váha s obalom dodávateľa | 2.74 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 5 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Trikalo |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 100 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivohnedá (taupe) |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / výplň EPS |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Určenie podľa pohlavia | Pre ženy aj mužov |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Látka / výplň EPS |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |

110×95 cm, v tvare kresla, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, s nylonovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
75×60×75 cm, v tvare kresla, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
110×95 cm, v tvare kresla, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
135×85 cm, v tvare kresla, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
80×90×115 cm, v modernom štýle, s nylonovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
140×100×100 cm, v tvare hrušky, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, s nylonovým poťahom, vonkajší
SkladomDoprava zadarmo
90×62×82 cm, v tvare vankúša, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, s nylonovým poťahom, šírka
SkladomDoprava zadarmo
90×77 cm, v tvare hrušky, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
110×90 cm, v tvare lopty, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
130×100 cm, v tvare hrušky, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
80×90×115 cm, v tvare hrušky, s motívom zvieratka
SkladomDoprava zadarmo
77×90 cm, v modernom štýle, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
98×138×98 cm, v tvare vankúša, s koženým poťahom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
V tvare vankúša, s plyšovým poťahom
Doprava zadarmo
Vonkajší
Skladom
85×105×40 cm, v tvare kresla, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V tvare lopty, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
80×60×110 cm, v tvare kresla, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
82×62×90 cm, v tvare kresla, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
80×90×115 cm, v tvare hrušky, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
120×120×150 cm, s nylonovým poťahom, vonkajší
SkladomDoprava zadarmo
90×50 cm, v tvare lopty, v retro štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
180×140 cm, v tvare vankúša, s nylonovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
110×70 cm, v tvare kresla, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V tvare vankúša
Doprava zadarmo
130×90 cm, v tvare kresla, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
120×120×150 cm, v tvare hrušky, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V tvare hrušky, s nylonovým poťahom, vonkajší
Skladom
75×70 cm, v tvare kresla, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom