Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
História cien
- 28. 5. 2026 - 23,2 €
- 25. 5. 2026 - 23,2 €
- 14. 5. 2026 - 22,28 €
- 24. 4. 2026 - 22,74 €
- 27. 3. 2026 - 22,72 €
- 20. 3. 2026 - 22,96 €
- 12. 3. 2026 - 23,42 €
- 20. 2. 2026 - 22,96 €
- 2. 1. 2026 - 22,94 €
- 25. 12. 2025 - 23,03 €
- 15. 12. 2025 - 23,4 €
- 12. 12. 2025 - 23,03 €
- 1. 12. 2025 - 22,76 €
- 27. 11. 2025 - 22,94 €
- 17. 11. 2025 - 23,4 €
- 1. 11. 2025 - 22,94 €
- 25. 10. 2025 - 22,85 €
- 18. 10. 2025 - 22,94 €
- 11. 10. 2025 - 22,85 €
- 22. 8. 2025 - 23,71 €
- 2. 8. 2025 - 26,89 €
- 26. 7. 2025 - 27,54 €
- 5. 7. 2025 - 26,77 €
- 23. 6. 2025 - 27 €
- 16. 5. 2025 - 26,19 €
- 11. 4. 2025 - 26,33 €
- 31. 3. 2025 - 27 €
- 29. 3. 2025 - 26,33 €
- 21. 3. 2025 - 25,4 €
- 16. 3. 2025 - 25,5 €
- 7. 3. 2025 - 26,04 €
- 28. 2. 2025 - 25,26 €
- 7. 2. 2025 - 25,44 €
- 27. 1. 2025 - 25,95 €
- 17. 1. 2025 - 25,3 €
- 28. 5. 2026 - 22,9 €
- 25. 5. 2026 - 22,9 €
- 14. 5. 2026 - 20,61 €
- 24. 4. 2026 - 21,76 €
- 27. 3. 2026 - 21,76 €
- 20. 3. 2026 - 21,76 €
- 12. 3. 2026 - 22,9 €
- 20. 2. 2026 - 21,76 €
- 2. 1. 2026 - 21,76 €
- 25. 12. 2025 - 21,98 €
- 15. 12. 2025 - 22,9 €
- 12. 12. 2025 - 21,98 €
- 1. 12. 2025 - 21,3 €
- 27. 11. 2025 - 21,76 €
- 17. 11. 2025 - 22,9 €
- 1. 11. 2025 - 21,76 €
- 25. 10. 2025 - 21,53 €
- 18. 10. 2025 - 21,76 €
- 11. 10. 2025 - 21,53 €
- 22. 8. 2025 - 21,53 €
- 2. 8. 2025 - 25,38 €
- 26. 7. 2025 - 27 €
- 5. 7. 2025 - 25,38 €
- 23. 6. 2025 - 27 €
- 16. 5. 2025 - 25,38 €
- 11. 4. 2025 - 25,65 €
- 31. 3. 2025 - 27 €
- 29. 3. 2025 - 25,65 €
- 21. 3. 2025 - 24,3 €
- 16. 3. 2025 - 24,3 €
- 7. 3. 2025 - 25,65 €
- 28. 2. 2025 - 24,7 €
- 7. 2. 2025 - 24,7 €
- 27. 1. 2025 - 25,8 €
- 17. 1. 2025 - 24,7 €
Popis produktu
Objavte eleganciu a funkčnosť s kovovým stojanom na kvety Adite v kombinácii bielej farby a dekoru dub sonoma. Tento moderný stojan je ideálnym doplnkom pre váš interiér, ktorý dodá vašim rastlinám štýlové miesto na vystavenie. S výškou 106,5 cm a kompaktnými rozmermi 30 x 30 cm sa ľahko zmestí do rôznych priestorov, či už v obývačke, predsieni alebo kancelárii. Kvalitné materiály sú základom tohto produktu. Stojan je vyrobený z pevného kovu a DTD dosky, čo zaručuje jeho stabilitu a dlhú životnosť. Maximálne zaťaženie stojanu je 5 kg, takže bez problémov unesie aj väčšie kvetináče. Montáž je jednoduchá , takže si ho môžete rýchlo zostaviť sami bez potreby odborného zásahu. Dodáva sa v demonte s jasnými inštrukciami na montáž. Údržba je tiež nenáročná – stačí ho utierať navlhčenou handričkou. Tento stojan na kvety nie je len praktickým riešením pre umiestnenie vašich rastlín, ale aj estetickým prvkom, ktorý oživí každý interiér svojím moderným vzhľadom. Vďaka svetlej farebnej palete sa ľahko kombinuje s ostatným nábytkom a dekoráciami vo vašej domácnosti. Neváhajte a pridajte do svojho domova tento štýlový kovový stojan na kvety Adite od značky KONDELA, ktorý spája funkčnosť s dizajnom.
Rozmery
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 107 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Typ | Stojace |
| Materiál | Drevo, Kov |
| Umiestnenie | Vnútorné |
| Farba | Biela |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 4.3 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0147 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Adite |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 5 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Biela / dub sonoma |
| Materiál (primárny) | Kov |
| Materiál (slovne) | Kov / DTD |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Používateľské recenzie
Krytky na šruby nie sú
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a úprimne nás mrzí, že tovar nespĺňal Vaše očakávania. Kvalita našich produktov je pre nás prioritou a Vaša skúsenosť nás veľmi mrzí. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a veríme, že nám dáte príležitosť napraviť tento dojem. S pozdravom, Nabbi
Odporúčame

Kesper Stojan na kvety, 4 - poschodia, drevo, biely
78×42-48 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Stojan na kvety z ocele (výška 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cm, kovový, stojaci
Skladom
HRADIL drevený vozík na kvety H006 prírodný 70 x 40 x 31 cm
31×40×70 cm, drevený, vonkajší
Skladom
Kovový stojan na kvety (výška 108 cm) Vertical – Maximex
Kovový, vonkajší, stojaci
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Záhradný slnečník Casuar M - béžová
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom































































