Porovnajte ceny od 45 € v 6 e-shopoch:
História cien
- 27. 5. 2026 - 45 €
- 25. 5. 2026 - 45 €
- 14. 5. 2026 - 43,5 €
- 20. 2. 2026 - 44,25 €
- 6. 2. 2026 - 43,25 €
- 2. 1. 2026 - 38,35 €
- 25. 12. 2025 - 38,48 €
- 15. 12. 2025 - 39 €
- 12. 12. 2025 - 38,48 €
- 1. 12. 2025 - 38,09 €
- 27. 11. 2025 - 38,35 €
- 17. 11. 2025 - 39 €
- 1. 11. 2025 - 38,35 €
- 25. 10. 2025 - 38,22 €
- 19. 10. 2025 - 38,35 €
- 2. 8. 2025 - 38,22 €
- 22. 7. 2025 - 39 €
- 11. 7. 2025 - 38,22 €
- 5. 7. 2025 - 37,96 €
- 23. 6. 2025 - 39 €
- 16. 5. 2025 - 38,22 €
- 13. 4. 2025 - 38,44 €
- 31. 3. 2025 - 39 €
- 29. 3. 2025 - 38,44 €
- 16. 3. 2025 - 37,89 €
- 28. 2. 2025 - 38,38 €
- 14. 2. 2025 - 38,29 €
- 7. 2. 2025 - 38,49 €
- 27. 1. 2025 - 38,98 €
- 17. 1. 2025 - 38,49 €
- 27. 5. 2026 - 45 €
- 25. 5. 2026 - 45 €
- 14. 5. 2026 - 40,5 €
- 20. 2. 2026 - 42,75 €
- 6. 2. 2026 - 39 €
- 2. 1. 2026 - 37,05 €
- 25. 12. 2025 - 37,44 €
- 15. 12. 2025 - 39 €
- 12. 12. 2025 - 37,44 €
- 1. 12. 2025 - 36,27 €
- 27. 11. 2025 - 37,05 €
- 17. 11. 2025 - 39 €
- 1. 11. 2025 - 37,05 €
- 25. 10. 2025 - 36,66 €
- 19. 10. 2025 - 37,05 €
- 2. 8. 2025 - 36,66 €
- 22. 7. 2025 - 39 €
- 11. 7. 2025 - 36,66 €
- 5. 7. 2025 - 36,66 €
- 23. 6. 2025 - 39 €
- 16. 5. 2025 - 36,66 €
- 13. 4. 2025 - 37,05 €
- 31. 3. 2025 - 39 €
- 29. 3. 2025 - 37,05 €
- 16. 3. 2025 - 35,1 €
- 28. 2. 2025 - 37,05 €
- 14. 2. 2025 - 37,05 €
- 7. 2. 2025 - 37,05 €
- 27. 1. 2025 - 38,8 €
- 17. 1. 2025 - 37,05 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Prečo si neurobiť radosť skvelým príručným stolíkom ZOELA NEW? Skrýva v sebe oveľa viac, než je vidieť na prvý pohľad. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 60x24x70 cm. Sú to tie správne rozmery, aby mohol poskytnúť úložný či odkladací priestor a zároveň nezavadzal v priestore. Kolieska umožňujú jednoduché presúvanie po miestnosti, v prípade potreby aj z jednej izby do druhej. Bielu DTD (drevotrieskovú dosku) ľahko skombinujete s ostatným nábytkom. Vnútorný priestor stolíka je šikovne rozdelený policou, vrchná doska poslúži pri servírovaní občerstvenia, tiež ako odkladacia plocha na knihy, diaľkové ovládače, sviečky a pod. Dodávaný je v demonte, váži 8,8 kg.
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 24 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Tvar | Obdĺžníkové |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Materiál | Lamino |
| S úložným priestorom | Ano |
| S kolieskami | Ano |
| Farba | Biela |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 8.8 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0172 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Zoela New |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Ľahká manipulácia vďaka kolieskam |
| Kolieska | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Používateľské recenzie
jenoduchá montáž
dobrá cena
nič
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Podobné produkty

Wooded Odkládací stolek Denver z masivu DUB
Drevený, štvorcový, v modernom štýle
Skladom
HUGO Biely matný - 2v1 POMOCNÍK NA KOLESÁCH/NOHÁCH - MOBILNÝ ODKLADACÍ STOLÍK DO OBÝVAČKY/ SPÁLNE/ DETSKEJ IZBY
66-71×40×40 cm, s úložným priestorom, oválny
Na odoslanie o 4 dni
Béžový drevený odkladací stolík s pádlami Paddles - Ø 45 * 56cm
56 cm, ⌀ 45 cm, drevený, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Modrý drevený odkladací stolík s pádlami Paddles - Ø 45 * 56cm
56 cm, ⌀ 45 cm, drevený, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Stolík na notebook STANDBY, 425x350x647 mm, biely rám, dubová doska
65×43×35 cm, drevený, oválny
SkladomDoprava zadarmo
Bočný stolík Leitmotiv LM1517, biely
Kovový, drevený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Pripravené na odoslanieDoprava zadarmo
Príručný stolík RD2857
Kovový, drevený, v dekore dub sonoma
Dostupné v 2 e-shopoch
Pripravené na odoslanieDoprava zadarmo
Stolík na notebook STANDBY, 425x350x647 mm, biely rám, čierna doska
65×43×35 cm, oválny, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Príručný stolík LET356W02
62×30×40 cm, kovový, s úložným priestorom
Na odoslanie o 1 týždeň
Príručný stolík so zásuvkami LET327W14
60×60×35 cm, s úložným priestorom, drevený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Wooded Odkládací stolek Chicago z masivu DUB
S úložným priestorom, drevený, štvorcový
Skladom
Modrý lakovaný odkladací stolík Lacquer - Ø 30 * 37 cm
37 cm, ⌀ 30 cm, okrúhly
Skladom
Príručný stolík dub, biely AKF-E1012 CRM
66×55×32 cm, kovový, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Stolík na notebook STANDBY, 425x350x647 mm, biely rám, šedobéžová doska
65×43×35 cm, oválny, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Odkladací stolík Autronic 50x50 cm biely drevo mat 80135-12 WT
50×50 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Prírodné drevený odkladací stolík Scandinavian - Ø 50 * 49cm
49×50 cm, drevený, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Oválny polohovací stôl so zaoblenými rohmi, javor, 50 × 65 cm
65-105×65×50 cm, kovový, oválny
SkladomDoprava zadarmo
Príručný stolík LET056N01
55×55 cm, kovový, s úložným priestorom
Na odoslanie o 1 týždeň
Biely konferenčný stolík Bonami Essentials Viby, 40 x 40 cm
40×40×40 cm, štvorcový, atypický
Skladom
Mosadzný antik kovový 2-poschodový etažér Lace brass - Ø 30*40 cm
Kovový, s úložným priestorom, okrúhly
Skladom
Set kávových stolíkov LET07WN
Drevený, štvorcový, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Taburet Sita 40x45x40 s poťahom indický masív mango
45×40×40 cm, drevený, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Odkladací stolík RAVELO Ø 40,5 cm, zelený
54 cm, ⌀ 41 cm, kovový, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Odkladací stolík RAVELO Ø 40,5 cm, zelený
54 cm, ⌀ 41 cm, kovový, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
HUGO Betón Millenium - 2v1 POMOCNÍK NA KOLESÁCH/NOHÁCH - MOBILNÝ ODKLADACÍ STOLÍK DO OBÝVAČKY/ SPÁLNE/ DETSKEJ IZBY
66-71×40×40 cm, s úložným priestorom, oválny
Na odoslanie o 4 dni
CH Príručný stolík Solo
51×47×47 cm, kovový, drevený
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sada konferenčných stolíkov MARLON 2 ks, dekor biely mramor
45 cm, ⌀ 43 cm, s úložným priestorom, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Bočný stolík Home deco factory HD6609, biely
Obdĺžnikový, sklenený
Pripravené na odoslanie
Konferenčný stolík GIZA - kompozit - biely
53×54×54 cm, atypický, v modernom štýle
Skladom
Odkladací stolík ELLA Ø 30 cm, zlatý
47×38 cm, ⌀ 30 cm, kovový, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Príručný stolík MONTANA (LET815L67)
55 cm, ⌀ 40 cm, s úložným priestorom, drevený
Dostupné v 3 e-shopoch

Skladací stôl HEX, 740x800x620 mm, biela, svetlozelený rám
74×80×62 cm, okrúhly, atypický
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Šatníková skriňa Gwen 70429 4D - dub sonoma
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom

