




















Najlepšia cena za posledných 30 dní: 628 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorové autíčko Mercedes G63 XXL červené 4x4 Rozmery balenia: 148 cm x 84 cm x 50 cm Hmotnosť balenia: 54 kg
| Farba | Červená |
|---|---|
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 148 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 50 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 103600 |
| Výška tovaru v centimetroch | 84 |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Model | DK-G63 |
| Max. zaťaženie | 80 kg |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Vlastná hmotnosť | 47 kg |
| Rozmery vozidla | 158 cm x 93 cm x 81 cm |
| Audio | Vstup MP3 |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Batéria | 12V14Ah |
| Rýchlosť | 3-8 km/h |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Kľúče | ✕ |
| Otvárateľné dvere | ✓ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Motor | 4x55W |
| Výrobca | LEAN CARS |

Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo









Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo







Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo




Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Plastová
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové
Skladom

180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Analógová
Skladom

Elektrické
Skladom
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

180×40×40 cm, kovový, matný
Skladom

300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo