





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektrický skúter Vespa GTS 300 Mini červený Odteraz môže mať vaše dieťa vlastný skúter! Splňte sen svojho dieťaťa a kúpte mu pohodlný akumulátorový skúter Vespa GTS 300 Mini v pútavom červenom prevedení. Už teraz v dieťati rozvíjajte vášeň, ktorú budete v budúcnosti môcť spoločne zdieľať a prekonávať spolu široké cesty. Nechajte ho pocítiť radosť a slobodu, ktoré prináša samostatné riadenie jednostopového vozidla! Detský akumulátorový vozík vyzerá ako skutočný skúter – s tým rozdielom, že jeho veľkosť je prispôsobená niekoľkoročnému dieťaťu. Solídna a pevná konštrukcia vyrobená z vysoko kvalitných materiálov zaručuje nepretržitú zábavu po mnoho rokov. Elektrický skúter Vespa GTS 300 Mini bol navrhnutý v modernom štýle, čo uspokojí vkus nielen najmladších milovníkov motoristických hračiek, ale aj ich rodičov. Do najmenších detailov prepracovaný interiér a prvky imitujúce skutočné časti spôsobia, že sa vaše dieťa bude cítiť ako na skutočnom skúteri. Motoristická hračka Vespa GTS 300 Mini je určená pre všetky deti od 3 rokov , avšak pod vaším dohľadom ju môžu používať aj mladší jazdci. Predstavované akumulátorové auto má certifikát CE a jeho montáž je mimoriadne jednoduchá a rýchla – zaberie vám približne 30 minút. Hmotnosť vozidla: 4,7 kg Rozmery balenia: 61 x 31 x 35 cm Hmotnosť s obalom: 6 kg
| Farba | Červená |
|---|---|
| Celková hmotnosť v gramoch | 15166.67 |
| Max. zaťaženie | 25 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 35 |
| Výška tovaru v centimetroch | 65 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 40 |
| Batéria | 1x6V4,5Ah |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Kolesá | Plast s gumičkou |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Disk | 1x35W |
| Prevodovka | Beh dopredu |
| Vlastná hmotnosť | 4,5 kg |
| Model | Vespa GTS 300 Mini skúter |
| Rýchlosť | 2,5 km/h |
| Rozmery vozidla | 66,5 cm x 38 cm x 52 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo