





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektrický štvorkolka JC333, biela Rozmery balenia: 116 cm x 51 cm x 49 cm Hmotnosť balenia: 21 kg
| Farba | Biela |
|---|---|
| Stav | Nový |
| Vek dieťaťa | 3 roky + |
| Značka | Leantoys |
| Hmotnosť výrobku s obalom | 20 |
| Výška tovaru v centimetroch | 51 |
| Max. zaťaženie | 35 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Audio | USB |
| Kľúče | + |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Rýchlosť | 3-8 km/h |
| Vlastná hmotnosť | 18 kg |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 116 |
| Batéria | 2x12V4,5Ah |
| Kód výrobcu | 8270 |
| Model | Štvorica JC333 |
| Motor | 2x200W |
| Prevodovka | Automatický (rýchly/pomalý prevod) |
| Šírka výrobku v centimetroch | 49 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 48314 |
| Rozmery vozidla | 111 cm x 66 cm x 78 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
90×130×130 cm, na stoličky, na stoly
Na odoslanie o 1 týždeň
37-47×200 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
200×47 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
295×600×600 cm, nafukovacie, nepremokavý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo