

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektrický skúter Vespa GTS 300 červený Odteraz môže mať vaše dieťa vlastný skúter! Splňte sen svojho dieťaťa kúpou pohodlného akumulátorového skútra Vespa GTS 300 v pútavom červenom prevedení. Už teraz v dieťati rozvíjajte vášeň, ktorú budete v budúcnosti môcť spoločne zdieľať a prekonávať spolu široké cesty. Doprajte mu radosť a slobodu, ktoré prináša samostatné riadenie jednostopového vozidla ! Detský akumulátorový vozík vyzerá ako skutočný skúter – s tým rozdielom, že jeho veľkosť je prispôsobená niekoľkoročnému dieťaťu. Solídna a pevná konštrukcia vyrobená z vysoko kvalitných materiálov zaručuje nepretržitú zábavu po mnoho rokov. Elektrický skúter Vespa GTS 300 bol navrhnutý v modernom štýle, čo uspokojí vkus nielen najmladších milovníkov motoristických hračiek, ale aj ich rodičov. Dôkladne prepracovaný interiér a prvky imitujúce skutočné časti spôsobia, že sa vaše dieťa bude cítiť ako na skutočnom skúteri. Motoristická hračka Vespa GTS 300 je určená pre všetky deti od 3 rokov , avšak pod vaším dohľadom ju môžu používať aj mladší jazdci. Predstavované auto na akumulátor má certifikát CE a jeho montáž je mimoriadne jednoduchá a rýchla – zaberie vám približne 30 minút. Ďalšie rozmery: - výška sedadla k opierke nôh s plynovým pedálom: 32 cm - výška sedadla k čiernemu prvku: 30 cm - výška sedadla od podlahy (zložený model): 45 cm Rozmery balenia: 96 cm x 34 cm x 51 cm
| Farba | Červená |
|---|---|
| Stav | Nový |
| Vek dieťaťa | 3 roky + |
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Hmotnosť výrobku s obalom | 1 |
| Výška tovaru v centimetroch | 100 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 40 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 55 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Kolesá | Plast s gumičkou |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Rýchlosť | 3km/h |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (vpred/vzad) |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Disk | 2x45W |
| Maximálna rýchlosť | 3 |
| Batéria | 2x6V4,5Ah |
| Audio | Hudobný panel s MP3, USB |
| Značka | Vespa |
| Vlastná hmotnosť | 9,8 kg |
| Model | Skúter Vespa GTS 300 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 36666.67 |
| Rozmery vozidla | 96 cm x 34 cm x 51 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, pre 6 osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
295×600×600 cm, nafukovacie, nepremokavý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
115×90×67 cm, závesné, z umelého ratanu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo