














Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorové vozidlo GTS1166, červené
| Farba | Červená |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Výška tovaru v centimetroch | 60 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 50 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Kľúče | X |
| Kolesá | Plast s gumičkou |
| Otvárateľné dvere | X |
| Prevodovka | Automatické |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 90 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 45000 |
| Batéria | 2x6V4,5Ah |
| Motor | 2x45W |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Diaľkové ovládanie | 2,4G |
| Vlastná hmotnosť | 8 kg |
| Brzda | Núdzové zastavenie s diaľkovým ovládaním (P) |
| Model | TSG1166 |
| Rýchlosť | 2-3km/h |
| Rozmery vozidla | 80 cm x 54 cm x 40 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo