






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektrická štvorkolka GTS 1188-A Spoločné výlety s našim štvorkolkou prinesú veľa zábavy nielen mladému vodičovi, ale aj rodičom. Možno bude táto zábava začiatkom automobilovej vášne, ktorú bude dieťa v budúcnosti zdieľať so svojím otcom? Vyberte si našu štvorkolku GTS1188A a spoznajte všetky jej prednosti a možnosti. Veríme, že vyhotovenie z najkvalitnejšieho plastu v kombinácii s pevnou, veľkou konštrukciou uspokojí vkus tých najmladších používateľov. Športový dizajn a štýl inšpirovaný pretekárskymi vozidlami dieťa len povzbudí k aktivite. Plastové kolesá s gumovým obručou a automatická brzda nielen zvýšia komfort používania detského štvorkolky, ale aj úroveň bezpečnosti. Technické údaje štvorkolky GTS1188A sú tiež pôsobivé. Maximálna rýchlosť, ktorú môže zariadenie dosiahnuť, je približne 3 km/h a doba jazdy po približne 8-hodinovom nabíjaní je približne 1 hodina. Motor s výkonom 45 W a akumulátor 6 V, 4,5 Ah zaručujú skvelý zážitok z jazdy. Pri výbere tohto výrobku je potrebné mať na pamäti, že detská štvorkolka je podľa odporúčaní výrobcu určená pre deti vo veku 18–36 mesiacov. Rozmery balenia: 65 cm x 34 cm x 29,5 cm Hmotnosť s obalom: 5,7 kg
| Farba | Červená |
|---|---|
| Audio | Hudba |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Výška tovaru v centimetroch | 70 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 40 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 40 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 18666.669999999998 |
| Max. zaťaženie | 20 kg |
| Batéria | 1x6V4,5Ah |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Kolesá | Plast s gumičkou |
| Vlastná hmotnosť | 5 kg |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Rýchlosť | 3km/h |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (vpred/vzad) |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Disk | 1x45W |
| Model | Štvorica GTS1188-A |
| Rozmery vozidla | 78,5 cm x 40,5 cm x 46 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní

Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
90×130×130 cm, na stoličky, na stoly
Na odoslanie o 1 týždeň
37-47×200 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
200×47 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
295×600×600 cm, nafukovacie, nepremokavý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo