





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektrický štvorkolka JC333, žltá Rozmery balenia: 116 cm x 51 cm x 49 cm Hmotnosť balenia: 21 kg
| Farba | Žltá |
|---|---|
| Stav | Nový |
| Vek dieťaťa | 3 roky + |
| Značka | Leantoys |
| Hmotnosť výrobku s obalom | 20 |
| Max. zaťaženie | 35 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Audio | USB |
| Kľúče | + |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Rýchlosť | 3-8 km/h |
| Vlastná hmotnosť | 18 kg |
| Batéria | 2x12V4,5Ah |
| Model | Štvorica JC333 |
| Motor | 2x200W |
| Prevodovka | Automatický (rýchly/pomalý prevod) |
| Rozmery vozidla | 111 cm x 66 cm x 78 cm |
| Kód výrobcu | 8273 |
| Výrobca | LEAN CARS |






















Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo






Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo



Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom
Záhradný
Skladom
Plastové
Skladom
Nafukovacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Analógová
Skladom
Okrúhla
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
300×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
150×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 23 e-shopoch
Skladom
Na drevené uhlie, s roštom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom