




Rozmery 140×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvetinové obliečky s motívom fialiek - pre svieži interiér spálne Vneste do svojej spálne sviežosť a jemnú vôňu jari s našimi kvetinovými obliečkami z bavlny Renforcé. Na bielej v podklade rozkvitajú pôvabné fialky v odtieňoch fialovej a žltej, doplnené o zelené lístky - motív, ktorý navodí pocit pokoja a harmónie. Bavlna Renforcé je zložením 100% bavlna a spracovaním renforcé je obľúbená pre svoju jemnosť, priedušnosť, vysokú odolnosť a jednoduchú údržbu. Obliečky 140x200 cm sú vhodné na klasický rozmer jednolôžka a potešia aj s praktickým zapínaním na gombíky. Ideálne obliečky ako darček pre milovníkov kvetov a sviežosti v spálni.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Gombíky |
| Materiál | Bavlna |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Romantické |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | FIALENKA |
| Výrobca | XPOSE® |

Klasická, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
90×130 cm, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, so zipsom
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, pre dievča, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, klasická, so zipsom
Skladom
140×220 cm, do postieľky, klasická
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
Klasická, z mikroplyšu
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, so zipsom
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, klasická
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre dievča, klasická
Skladom
140×200 cm, klasická
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
100×135 cm, do postieľky, so zipsom
Skladom
Klasická, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom