




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvetinové obliečky a pastelové farby pre vyznávačov romantiky v spálni Doprajte si pokojný spánok v jemných a priedušných bavlnených obliečkach Renforcé s romantickým kvetinovým vzorom. Motív veľkých kvetov v pastelových odtieňoch ružovej, fialovej, broskyňovej a modrej na bielom podklade vnesie do spálne sviežosť a romantickú atmosféru. Dizajn je vhodný či už do moderného, alebo do klasicky ladeného interiéru. Tieto luxusné obliečky sú zhotovené z kvalitnej 100% bavlny Renforcé vyniká svojou jemnosťou, pevnosťou a prirodzenou hebkosťou. Materiál je príjemný na dotyk a zároveň odolný voči opotrebovaniu aj častému praniu. Povrch látky je dokonale hladký a zaručuje pohodlie v tejto posteľnej bielizni po celú noc.
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Pre koho | Dievča |
| Zapínanie | Gombíky |
| Materiál | Bavlna |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Romantické, Elegantné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | FLORENCE |
| Výrobca | XPOSE® |

Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
90×120 cm, do postieľky, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
S princeznami, pre dievča, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, Mickey a Minnie, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, pre dievča, klasická
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, klasická
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, klasická, so zipsom
Skladom
140×200 cm, klasická, so zipsom
Skladom
Klasická, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
Klasická, z mikroplyšu
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
90×130 cm, klasická, so zipsom
Skladom
90×130 cm, do postieľky, pre chlapca
Skladom
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom