



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Ružové bavlnené obliečky pre milovníkov prírodných materiálov Luxusné bavlnené obliečky sú ako stvorené pre vyznávačov jednofarebného dizajnu či do hotelových interiérov. Ružové tóny spálňu zjemnia a oranžový odtieň vám dá priestor pre ďalšie doplnky podľa nálady. Obliečky a bavlna renforcé sú ideálnou voľbou pre milovníkov prírodných materiálov, a už na prvý dotyk vás prekvapia svojou hebkosťou a precíznym spracovaním. Vďaka použitiu reaktívnych farieb vydržia častejšie pranie pri vysokých teplotách bez toho, aby stratili vašu obľúbenú farbu obliečok či tvar.Cez deň nezabudnite na prehoz na manželskú posteľ, ktorý vaše lôžkoviny dokonale ochráni. Využite výhodný set 2+2 na dve klasické lôžka.
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ |
| Farba | Staroružová |
| Motív | Jednofarebné |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 2 prikrývky |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Jednofarebné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | EVITA |
| Výrobca | XPOSE® |

Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, saténová, francúzska
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, z mikroplyšu, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, damašková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, ľanová, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená

Bavlnená, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, damašková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jesenná
Skladom
Bavlnená, jesenná, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Napínacie, jersey
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom