



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Plachty jersey bavlny ponúkajú celý rad príjemných vlastností. Jersey plachty sa vyrábajú zo 100% bavlny, sú stálofarebné, priedušné a vhodné na celoročné využitie. Ako získať harmóniu farieb vo svojej posteli? Jednoducho! K svetlosivej plachte 180x200 cm kombinujte obliečky podľa farby, doplnené o obliečky na vankúšiky čím vytvoríte svoj obľúbený farebný set. Odolný hladký materiál aj gramáž bavlny je základom pre kvalitné plachty. Sú príjemné na dotyk, dobre absorbujú vlhkosť, nežmolkujú, nemenia tvar a materiál jersey sa zaobíde bez žehlenia. Spodná časť je zakončená všitou gumou, vďaka ktorej sa prestieradlo na posteľ skvele vypne a drží na mieste. Nezabudnite na účinnú ochranu vášho lôžka a pod plachty použite chrániče matracov. Nepriepustný chránič predĺži životnosť matraca a ochráni ho pred znečistením.
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Nepriepustné | Ano |
| Materiál | Jersey, Bavlna |
| Farba | Sivá |
| Rozmery | 180x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 25 cm |
| Rozmery plachiet | 180 x 200 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 25 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Výrobca | XPOSE® |
Používateľské recenzie
vynikajúca kvalita bavlny u elastických plachiet - fakt TOP
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk
Doručené do 5 dní
Fľaky od hrdzi, niekto zašil dieru
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk
Rýchle doručenie a kvalita
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk
Naozaj kvalitné plachty
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk

90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Skladom
180×200 cm, mapínacia, bavlnená
Na odoslanie o 1 deň
Jersey, bavlnená
Skladom
180×200 cm, mapínacia, bavlnená
Na odoslanie o 1 deň

120×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
Froté, bavlnená
Skladom
90×200 cm, froté, bavlnená
Skladom
180×200 cm, froté
Skladom
Ľanová
Skladom
160×200 cm, mapínacia, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň

90×190 cm, perkálová
Skladom
Jersey, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×190 cm, mapínacia

160×200 cm, mapínacia, flanelová
Na odoslanie o 2 dni
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
Na odoslanie o 2 dni
Saténová
Skladom
Jersey
Skladom
180×200 cm, z bavlneného saténu
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Jersey
Skladom
Mikroplyšová
Skladom
Z bavlneného saténu
Na odoslanie o 1 deň
Jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Saténová
Na odoslanie o 1 deň
Jersey, mapínacia, bavlnená
Na odoslanie o 2 dni

Nepriepustná
Na odoslanie o 2 dni
120×200 cm, jersey, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Napínacie, jersey
Skladom