



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
DUO bavlnené obliečky na 2postele pre milovníkov prírodných materiálov Luxusné bavlnené obliečky sú ako stvorené pre vyznávačov jednofarebného či DUO dizajnu. Béžová a hnědá farba sa hodí do modernej spálne a hnědý odtieň podčiarkne prírodný štýl interiéru. Obliečky a bavlna renforcé sú ideálnou voľbou pre milovníkov prírodných materiálov, a už na prvý dotyk vás prekvapia svojou hebkosťou a precíznym spracovaním. Vďaka použitiu reaktívnych farieb vydržia častejšie pranie pri vysokých teplotách bez toho, aby stratili vašu obľúbenú farbu obliečok či tvar.Cez deň nezabudnite na prehoz na manželskú posteľ, ktorý vaše lôžkoviny dokonale ochráni. Využite výhodný set obliečok 2+2 na dve klasické lôžka.
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ |
| Motív | Jednofarebné |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 2 prikrývky |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | DUO |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | EVITA |
| Výrobca | XPOSE® |

140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená

140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jesenná
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Krepová, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Jednofarebná, francúzska, z mikrovlákna
Doprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, francúzska, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, francúzska, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, damašková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, jednolôžková
Na odoslanie o 5 dní
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
Napínacie, jersey
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom