



Rozmery 200×220 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Renforcé obliečky 200x220 pre dokonalé pohodlie a kľudný spánok Luxusné obliečky a divoké maky dodajú vysoký komfort a romantický štýl do vašej spálne. Jemnosť a pôvab kvetov na béžovej v podklade vytvára elegantný a sofistikovaný vzhľad, ktorý doplnený o obliečky na vankúšiky či o mikroplyšové deky navodí v miestnosti kúzelnú atmosféru. Samozrejmosťou renforcé bavlny je na dotyk príjemný povrch, savosť aj vzdušnosť a odolnosť materiálu voči častému praniu. Pri praní môžete pokojne zvoliť vyššie pracie teploty úprava bavlny renforcé a kvalitné farby to vydržia. Francúzsky rozmer prikrývky v celku na dve postele je vhodný pre páry, no aj pre jednotlivcov. Ozdobte svoju posteľ aj cez deň a ochráňte obliečky a lôžkoviny. Prehozy na posteľ sú na to ideálne.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Bavlna, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Farba | Béžová |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 200x220 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 220 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | DIVOKÉ MAKY |
| Výrobca | XPOSE® |

140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, flanelová, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, flanelová, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, damašková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
Bavlnená, flanelová, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, jesenná, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
140×220 cm, bavlnená, saténová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
Napínacie, jersey
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom