

Rozmery 70×140 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 8 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Osušky 70x140 cm a savé froté pre maximálny komfort a bezchybné osušenie Vaša pokožka si zaslúži to najlepšie. Doprajte jej froté s vynikajúcou savosťou z čistej bavlny. Dobre vám poslúži u bazénu, na pláži či vo vašej kúpeľni. Froté osušky a sivá farba sa vyznačujú unikátnym dezénom VERONA, ktorý rešpektuje súčasné trendy a zároveň uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších zákazníkov. Vyberte si ten pravý uterák či osušku, aby vám spoľahlivo slúžili a doplňte ich o nenahraditeľných pomocníkov pre starostlivosť o telo po kúpeli, ktoré vo vašej kúpeľni nesmú chýbať.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Materiál | Froté, Bavlna |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Plážové | Ano |
| Farba | Sivá |
| Rozmery | 70 x 140 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Pútko | ÁNO |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Gramáž | 450 g/m² |
| Rozmery osušky | 70 x 140 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Výrobca | XPOSE® |

Bavlnený, froté, kusový
Skladom
60×110 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×100 cm, froté, kusový
Skladom
70×140 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plážový, rýchloschnúci, ľanový
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
50×100 cm, froté, kusový
Skladom
Plážový, rýchloschnúci, ľanový
Skladom
70×140 cm, froté, v sadách
Skladom
70×140 cm, bavlnený, v sadách
Skladom
30×50 cm, froté, kusový
Skladom
50×100 cm, froté, kusový
Skladom
Froté, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
Rýchloschnúci, bavlnený, ľanový
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Skladom
50×100 cm, bavlnený, kusový
Skladom
Rýchloschnúci, bavlnený, kusový
Skladom
Plážový, rýchloschnúci, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
60×110 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, v sadách
Skladom
70×140 cm, bambusový, v sadách
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Skladom
50×100 cm, froté, kusový
Skladom
70×140 cm, froté, kusový
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Skladom
30×50 cm, bavlnený, kusový
Skladom
30×50 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, froté, kusový
Skladom
30×50 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Rýchloschnúci, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Plážový, rýchloschnúci, ľanový
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Bambusový, kusový
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom