

Rozmery 70×140 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Uterák z bambusu pre starostlivosť aj dekoráciu interiéru kúpeľne Bambusová osuška prémiovej kvality CATANIA sa pýši precíznym spracovaním a až 4x väčšou savosťou než jej bavlnený predchodcovia. Dobre poslúži v kúpeľni, ale aj u bazénu či na pláži. Vďaka antibakteriálnym vlastnostiam je osuška vhodná pre alergikov i osoby s citlivou pokožkou. Samozrejmosťou je stálofarebnosť a mimoriadne hebký materiál, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Decentný krémovo žltý odtieň interiér vašej kúpeľne krásne presvetlí a doladiť ho môžete ďalšími farbami v sekcii uteráky a osušky. Po kúpeli oceníte aj kúpeľňové predložky nielen pre dekoráciu, ale aj pre bezpečie proti pošmyknutiu.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Materiál | Bambus |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Plážové | Ano |
| Farba | Krémová |
| Rozmery | 70 x 140 cm |
| Zloženie | 70% bambus, 30% bavlna |
| Pútko | ÁNO |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Gramáž | 460 g/m² |
| Vyrobené | V Turecku |
| Rozmery osušky | 70 x 140 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Výrobca | XPOSE® |

Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
Froté, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Plážový, froté, kusový
Skladom
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Plážový, froté, v sadách
Skladom
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
30×50 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Rýchloschnúci, froté, kusový
Skladom
70×140 cm, bambusový, bavlnený
Skladom
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Froté, kusový, so zvieracím motívom
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, froté, v sadách
Skladom
50×100 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Froté, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Froté, kusový, so zvieracím motívom
Na odoslanie o 1 deň
Froté, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Froté, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
30×50 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Napínacie, jersey
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom