



Rozmery 140×220 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 21,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvetinové obliečky 140x220 pre romantickú spálňu a bavlna pre pokojný spánok Je čas na jemnosť kvetov a modernu sivého podkladu. Bavlnené obliečky a vzor FLORA ponúkajú variáciu lúčnych kvetov s akcentom v ružovej a fialovej, ktorá vyšperkuje aj vašu spálňu. Oceníte aj jemnosť Renforcé bavlny, vysokú savosť, vzdušnosť a odolnosť materiálu. Bavlna Renforcé navyše znesie aj vyššie teploty prania, kedy si zachová farby aj pôvodný tvar. Obliečky na vankúše sú šité z metráže - podklad materiálu je tieňovaný svetlejší až tmavo šedý, preto je každá z obliečok odtieňom jedinečná. Predĺžené obliečky na jednolôžko skvele padnú na naše prikrývky 140x220 a vankúše 70x90 cm, a hravo ich doladíte s jemnou dekou aj s obliečkami na vankúšiky s výberom v sekcii mikroplyš.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Bavlna, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Motív | Kvetiny |
| Farba | Sivá |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 140x220 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 220 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Kvetinové, Moderné, Romantické |
| Gramáž | 140 g/m² |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | FLORA |
| Výrobca | XPOSE® |

140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, so zvieracím motívom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Skladom
Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, krepová, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Bavlnená
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, dvojlôžková
Skladom
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
180×200 cm, chrániče
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Do postieľky, pre chlapca, pre dievča
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
90×200 cm, chrániče
Skladom
Nepriepustné, bavlnené
Skladom