
BERGE LED reflektor ODYN 300W - 27000lm - 4000K - IP66
S napätím 230V, kovové, priemer
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu EMOS máme skladom za cenu 70.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 166 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Celkový svetelný tok | 20000 lm |
| Typ | Technické svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 1380 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 166 W |
| Stupeň mechanickej odolnosti | IK06 |
| Tvar | Guľatý |
| Uhol vyžarovania | 110 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Garáž |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 166 W |
| Series | HIGHBAY Kobi, HIGHBAY Aigostar |
| Výrobca | EMOS |

S napätím 230V, kovové, priemer
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Závesné, s napätím 230V, kovové
Skladom
So senzorom pohybu, s napätím 230V, kovové
Skladom
Do zeme, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s napätím 230V, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stropné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, medené
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stropné, s napätím 230V, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stropné, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, plastové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Do zeme, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo