

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Palnas máme skladom za cenu 34.00 € a so zárukou na 3 roky.
| Typ | Stropné |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Hlavný materiál | Kov |
| Farba | Sivá |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Pätica | GX53 |
| Max. príkon zdroja | 15 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Štýl | Ostatné |
| Series | ARON Palnas |
| Výrobca | Palnas |
Používateľské recenzie
Super
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stropné, s napätím 230V, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
S teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, kovové, priemer
Skladom
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, kovové
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Do zeme, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Do zeme, s napätím 12V
Skladom
Stropné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, do zeme, chrómové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, plastové
Skladom
So senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, do zásuvky, s napätím 230V
Skladom
S napätím 24V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stropné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo