










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Svietidlo je vďaka jeho vzhľadu a technickým aspektom multifunkčné a môžete ho použiť prakticky všade.
| Typ | Stropné |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba | Sivá |
| Celkový príkon svietidla | 24 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Kúpeľňa |
| Funkcie | LED technológia |
| Tvar | Guľatý |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 140 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 1920 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 110 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Počet spínacích cyklov | 20000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Series | BENO Kanlux |
| Výrobca | Kanlux |

S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Nástenné, kovové
Skladom
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Nástenné, plastové
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, kovové
Skladom
Nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, kovové
Skladom
Do zeme, chrómové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme
Skladom
Nástenné
Skladom
Do zeme, kovové
Skladom
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, kovové
Skladom
Do zeme, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo