Philips - LED Reflektor so senzorom LOIS LED/50W/230V IP65 5000K
Odporúčané ponuky
Zobraziť históriu cenyHistória cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
| Senzor pohybu | Ano |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Miesto | Garáž/Záhrada a cesty/Pergola |
| Funkcie | Senzor súmraku/So senzorom/LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 50 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 50 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 370 W |
| Teplota chromatickosti | 5000 K |
| Celkový svetelný tok | 5400 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Farba svetla | Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 50 W |
| Typ | LED Reflektor |
| Štýl | Ostatné |
| Series | LOIS Philips |
| Výrobca | Philips |
Podobné produkty
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo čierne - Khana
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Inteligentné vonkajšie nástenné svietidlo čierne s rebrovaným sklom vrátane WiFi A60 - Charlois
Nástenné
Skladom
Inteligentné vonkajšie nástenné svietidlo čierne s rebrovaným sklom vrátane 2 Wifi A60 - Charlois
Nástenné
Rabalux 8169 - Vonkajšie nástenné svietidlo SEATTLE 1xE27/11W/230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Klasické vonkajšie nástenné svietidlo čierne s plastom IP44 - Genoa
Nástenné, plastové
Philips - SADA 3x LED Vonkajšie zápustné svietidlo SPORE LED/1W/24/230V IP67
S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
BERGE LED reflektor ODYN 300W - 27000lm - 4000K - IP66
Kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Kovové
Inteligentné vonkajšie nástenné svietidlo čierne so sklom 30 cm vrátane Wifi ST64 - Rotterdam
LED solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/15W/3,2V 4000K/6000K IP65 čierne
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
Inteligentná vonkajšia stojaca lampa čierna s rebrovaným sklom 40 cm vrátane WiFi A60 - Charlois
Stojanové
Vonkajšie svietidlo BLAKE 2 GU10/50W/230V IP65
S napätím 230V