Immax 08513L - LED vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom MODERN LED/18W/230V IP65
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
TypNástenné
Senzor pohybuAno
Napájacie napätie230V
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja18 W
Priemerná životnosť zdroja50000 h
Teplota chromatickosti4000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP65
Celkový svetelný tok1278 lm
FunkcieLED technológia/So senzorom
Ekvivalent klasickej žiarovky90 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja18 W
Index podania farieb (cri)60 Ra
ŠtýlOstatné
MiestoZáhrada a cesty/Pergola
Farba svetlaDenná biela
Celkový príkon svietidla18 W