







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnené obliečky s dokonalým zimným kúzlom. Doprajte si originálnu spálňu vďaka pútavej kombinácii motívu zasnežených dediniek a škandinávskeho vzoru. Odtiene upokojujúcej modrej sú doplnené bielou a jemným detailom v podobe červených vtáčikov. Skrátka obliečky, ktoré vyčarujú dokonalú zimnú atmosféru priamo v teple a pohodlí vašej spálne.Príjemná a kvalitná 100% bavlna zaručí príjemné zaspávanie a maximálny komfort počas spánku. Obliečky majú z oboch strán rovnaký vzor a sú opatrené zapínaním na zips. Obliečka na vankúš je šitá z metráže, môže sa tak mierne líšiť vďaka rozmanitosti vzoru.Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 80 cm 1x obliečka na prikrývku 160 x 200 cm
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko, Dvojposteľ |
| Farba | Modrá |
| Motív | Vianočný |
| Zapínanie | Zips |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Pokyny k údržbe | Bavlna |
| Rozmery prikrývky | 160 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 70 x 80 cm |
| Sušička | Áno |
| Typ postele | Jednolôžko štandard |
| Veľkosť | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Žehlenie | Odporúčame žehliť na strednú teplotu |
| Výrobca | 4Home |
Používateľské recenzie
Obliečky splnili moju predstavu aj farebne aj materiálovo.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

140×200 cm, bavlnená, damašková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zvieracím motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, so srdiečkami, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, s gombíkmi, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom