


Rozmery 47×300×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 30 cm Hĺbka: 44,2 cm Výška: 47 cm Farba: Sivá matná Typ: Závesný Materiál: Lakovaná doska 1 polica Pánty s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dverí (ľavo/pravo) Povrch odolný voči UV žiareniu Možnosť doplnenia s prednými panelmi série Orio, Rivel
| Šírka: | 300 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Wiszący |
| Ean | 5905315941763 |
| Šírka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Šedá matná |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom