Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Mexen Box-A, závesná skrinka 30 cm, biela lesklá, 91AX1-0300-470-1-00
Rozmery 47×300×44 cm
História cien
- 16. 5. 2026 - 99,99 €
- 16. 5. 2026 - 99,99 €
Popis produktu
Popis produktu: Šírka: 30 cm Hĺbka: 44,2 cm Výška: 47 cm Farba: Biela lesklá Typ: Závesný Materiál: Lakovaná doska 1 polica Pánty s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dverí (ľavo/pravo) Povrch odolný voči UV žiareniu Možnosť doplnenia s prednými panelmi série Orio, Rivel
Rozmery
| Šírka: | 300 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 47 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Wiszący |
| Ean | 5905315940186 |
| Šírka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Biela lesklá |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |
Odporúčame

Kúpeľňová skrinka s umývadlom Multi Praxis 51,7x41,2 cm biela SPAMELIA
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo na desku Naturel Blackframe 60x73x46 cm v dekore javor lesk BFRAMEUMD
Lesklá, v dekore javor, pod umývadlo
Skladom
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Naturel Austen 99x47,5x45 cm light pine mat AUSTEN100LP
S umývadlom, matná
Skladom
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Multi Pro 55,5x42,4 cm biela PRO55NOVA
S umývadlom, lesklá
Skladom
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Naturel Vario Dekor 54x45 cm biela VARIODESK60ZBIBL
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
Cersanit MODUO kúpeľňová skrinka s umývadlom 79,5x62x44,7 cm biela lesk S801-221-DSM
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka s doskou SAT Delano 100x56x46 cm dub mat DELANO100ZDDE
V dekore dub
Skladom
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Naturel Stilla 80x60x45 cm biela STILLAD08057U3
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Naturel Stilla 39x60x22 cm kašmír mat STILLADK04008U
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
Kúpeľňová skrinka s umývadlom SAT B-Way 39,5x40x21,5 cm čierna mat BWAY40FRAME
S umývadlom, matná
Skladom
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Naturel Shelley 119x50x45 cm dub mat SHELLEY120OAK
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
Keramia Pro kúpeľňová skrinka s umývadlom 70,5x50,5 cm biela PRO70DV
S umývadlom, lesklá
Skladom
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Naturel Shelley 119x50x45 cm biela mat SHELLEY120W
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
Keramia Pro kúpeľňová skrinka s umývadlom 60x50 cm biela PRO60DV
S umývadlom, lesklá
Skladom
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Naturel Stilla 60x60x45 cm kašmír mat STILLADK06056U1
S umývadlom
Skladom
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Naturel Ancona 60x45x46 cm biela ANCONA260DVB
S umývadlom, matná
Skladom
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Baleta S80 - alaska / biely lesk
51×81×51 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Baleta S80 - antracit / craft zlatý
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom





























































