


Rozmery 47×400×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 40 cm Hĺbka: 44,2 cm Výška: 47 cm Farba: Biela lesklá Typ: Závesný Materiál: Lakovaná doska 1 polica Pánty s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dverí (ľavo/pravo) Povrch odolný voči UV žiareniu Možnosť doplnenia s prednými panelmi série Orio, Rivel
| Šírka: | 400 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Wiszący |
| Ean | 5905315940209 |
| Šírka (mm) | 400 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Biela lesklá |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

47×400×44 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×450×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
47×450×44 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
47×350×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
47×350×44 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
55×45×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
74×51×30 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, lesklá
Skladom
47×300×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
65×60×48 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
Lesklá, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch

74×94×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
84×63×31 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, lesklá
Skladom
52×80×47 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
52×57×43 cm, v dekore dub, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
Lesklá, z lamina
Skladom
73×67×45 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
50×180×48 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
73×62×44 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
60×76×37 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
74×81×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
55×55×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, matná
Skladom
70×430×49 cm, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
55×120×46 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
64×59×46 cm, lesklá, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo