


Rozmery 47×350×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 35 cm Hĺbka: 44,2 cm Výška: 47 cm Farba: Biela matná Typ: Závesný Materiál: Lakovaná doska 1 polica Pánty s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dverí (ľavo/pravo) Povrch odolný voči UV žiareniu Možnosť doplnenia s prednými panelmi série Orio, Rivel
| Šírka: | 350 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Wiszący |
| Ean | 5905315940988 |
| Šírka (mm) | 350 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Biela matná |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

47×350×44 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
47×300×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
50×400×32 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
47×300×44 cm, lesklá
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, lesklá
Skladom
47×400×44 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch

55×59×45 cm, pod umývadlo, z lamina
Skladom
62×60×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, v rustikálnom štýle, matná
Skladom
84×61×42 cm, lesklá, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
74×51×30 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
59×392×215 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
70×58×53 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
74×94×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
65×60×48 cm, s umývadlom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
57×60-69×45 cm, lesklá, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
Lesklá, z lamina
Skladom
50×57×44 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, matná, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
47×450×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň