


Rozmery 47×400×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 40 cm Hĺbka: 44,2 cm Výška: 47 cm Farba: Sivá matná Typ: Závesný Materiál: Lakovaná doska 1 polica Pánty s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dverí (ľavo/pravo) Povrch odolný voči UV žiareniu Možnosť doplnenia s prednými panelmi série Orio, Rivel
| Šírka: | 400 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Wiszący |
| Ean | 5905315941787 |
| Šírka (mm) | 400 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Šedá matná |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

47×450×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
35×62×45 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Skladom
47×300×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
47×400×44 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
55×60×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
50×440×235 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
74×81×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Matná, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
53×121×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
452×59×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
Matná, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
Lesklá, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×82×44 cm, v modernom štýle, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
85×72×44 cm, v modernom štýle, pod umývadlo
Skladom
46×59×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
50×50×37 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, z lamina
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
55×75×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
85×62×44 cm, v modernom štýle, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
74×72×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
54×415×60 cm, s umývadlom, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60×67×45 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, z lamina
Skladom
42×96×35 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
46×80×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
Matná, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom