


Rozmery 47×300×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Šírka: 30 cm Hĺbka: 44,2 cm Výška: 47 cm Farba: Grafitová matná Typ: Závesný Materiál: Lakovaná doska 1 polica Pánty s funkciou tichého zatvárania Univerzálna montáž dverí (ľavo/pravo) Povrch odolný voči UV žiareniu Možnosť doplnenia s prednými panelmi série Orio, Rivel
| Šírka: | 300 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Typ | Nábytok - umývadlové skrinky, Wiszący |
| Ean | 5905315942555 |
| Šírka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 470 |
| Hĺbka (mm) | 442 |
| Farba profilu | Grafit matný |
| Séria | Mexen Box-A |
| Výrobca | Mexen |

47×400×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
235×160×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
47×60×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
235×120×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
235×80×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
235×80×44 cm
Skladom
47×80×44 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
47×50×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×50×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×70×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×160×44 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
235×90×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
235×120×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
47×120×44 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
235×100×47 cm, s umývadlom, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
235×100×44 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
235×80×44 cm, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
62×101×48 cm, s umývadlom, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
62×101×48 cm, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
235×100×47 cm, s umývadlom, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
56×101×47 cm, s umývadlom, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
235×160×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
58×121×47 cm, s umývadlom, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo