




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Svetlo sa uberá novým smerom - EGLO connect. Nastaviteľné pomocou smartfónu/tabletu alebo diaľkového ovládača. Bluetooth s nízkou spotrebou energie. Bezplatná aplikácia AwoX Home CONTROL (kompatibilná s Android aj iOS). Nastaviteľná teplota chromatickosti: 2700K teplá biela - 6500K studená biela. Plynulé stmievanie svietidla (0-100%). Kompatibilné s: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Možnosť nastavenia času zapnutia a vypnutia svietidla. Svietidlo je možné ovládať diaľkovým ovládačom aj mobilným telefónom súčasne. Diaľkové ovládanie nie je súčasťou balenia, ale je možné ho dokúpiť.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 33,5 W |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 4150 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia/Inteligentné osvetlenie/Bluetooth |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 290 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 33,5 W |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 33,5 W |
| Series | SALOBRENA Eglo |
| Výrobca | Eglo |


Plastový, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni


Kovový
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 9 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni

Kovový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
S teplým bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, priemer, s teplým bielym svetlom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový
SkladomDoprava zadarmo


Kovový, s denným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni

Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni

Drevený, inteligentný, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

Plastový, priemer, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo