Brilagi - LED kúpeľňové stropné svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V pr. 30 cm strieborné IP54
-12 %
Zobraziť históriu ceny
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
Krytie ip44 a  vyššieAno
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja18 W
Priemerná životnosť zdroja25000 h
Teplota chromatickosti4000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Stupeň krytia (ip)IP54
Celkový svetelný tok1800 lm
TypVonkajšie stropné svietidlo/Stropné svietidlo
FunkcieLED technológia
Ekvivalent klasickej žiarovky125 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja18 W
TvarGuľatý
Uhol vyžarovania112 °
Index podania farieb (cri)80 Ra
ŠtýlOstatné
MiestoKúpeľňa/Spálňa/Obývačka
Farba svetlaDenná biela
Celkový príkon svietidla18 W
SeriesULTRA SLIM Brilagi
VýrobcaBrilagi
Podobné produkty
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/12W/230V pr. 22,5 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/24W/230V pr. 42 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/24W/230V, priemer 42 cm, zlaté, IP54
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V pr. 30 cm biela IP54
Podhľadové, s krytím IP44 a vyšším
Moderná nástenná lampa do kúpeľne biela IP44 2-svetlá - Bath
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším, priemer
Skladom
Moderné stropné svietidlo do kúpeľne oceľ 3-svetlo - Cederic
Stropné
Skladom
Moderné stropné svietidlo do kúpeľne oceľové štvorcové 4-žiarovkové - Cederic
-52 %
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Moderné stropné svietidlo do kúpeľne mosadzné 3-žiarovkové - Cederic
Brilagi - Kúpeľňové bodové svietidlo SELE AQUA 2xGU10/30W/230V IP44 biela
Brilagi - Kúpeľňové bodové svietidlo SELE 4xGU10/30W/230V IP44 lesklý chróm
Moderné kúpeľňové bodové svietidlo biele 3-svetlá IP44 - Ducha
-5 %
Brilagi - Kúpeľňové bodové svietidlo SELE 2xGU10/30W/230V IP44 lesklý chróm
Brilagi - Kúpeľňové bodové svietidlo SELE 3xGU10/30W/230V IP44 strieborná
Eglo 79523 - LED Kúpeľňové stropné svietidlo TUSCOLA LED/14,6W/230V IP44
LED kúpeľňové stropné svietidlo MAYA, 15 W, 230 V, pr. 33 cm, IP44, lesklý chróm
Germina LED nočné svetlo do zásuvky 10W - 1000lm - IP44 teplá biela
-11 %
Dostupné v 2 e-shopoch
Brilagi-LED Kúpeľňové stropné svietidlo FRAME LED/50W/230V 120x30 cm IP44 béžová
-8 %
Brilagi - Kúpeľňové bodové svietidlo MIA 1xGU10/30W/230V 84x80 mm chróm IP54