Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo GLORIA LED/48W/230V 3000-6500K + diaľkové ovládanie
5,0(1 hodnotenie)
Zobraziť históriu ceny
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
Hlavný materiálKov
FarbaBiela
ŠtýlOstatné
Príkon zdroja48 W
Priemerná životnosť zdroja20000 h
Teplota chromatickosti3000-6500 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok3360 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom
Ekvivalent klasickej žiarovky235 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja48 W
TvarGuľatý
Uhol vyžarovania120 °
Index podania farieb (cri)80 Ra
MiestoSpálňa/Obývačka
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
PäticaIntegrovaný LED modul
Počet žiaroviek1
Celkový príkon svietidla48 W