









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 334.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Celkový svetelný tok | 5950 lm |
|---|---|
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 85 W |
| Tvar | Guľatý |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 85 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 85 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Series | PORTOFINO Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |



S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo


S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Drevený
SkladomDoprava zadarmo


Kovový, plastový, inteligentný
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo


Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo



Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo