

Rozmery 200×220 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sivé plachty 220x200 na vysoké matrace pre vyznávačov zdravého spánku v bavlne Hľadáte jersey plachty na vysoké matrace? Ste tu správne! Napínacie plachty na vysoký matrac tvoria veľmi jemné a husto tkané priadze 100% bavlny s vysokou stálosťou materiálu aj farieb. Sú krásne hladké, mäkké na dotyk s dobrou savosťou a vzdušnosťou na celoročné využitie. Tieto jersey plachty padnú skvele aj na vyšší matrac s výškou až do 35 cm. Vďaka zakončeniu na gumičku sa ľahko vypína a uchytí na matrac čo vám ušetrí čas so žehlením. Pre dokonale zladený interiér kombinujte deky aj vankúšiky k posteľnej bielizni a vytvoríte si tak svoj jedinečný set. Navyše pod napínacie plachty 200x220 môžete použiť aj chrániče matracov. Účinne tak predĺžite životnosť vášho lôžka, uľahčíte si starostlivosť a docielite lepšiu hygienu. Na ochranu lôžkovín pred prachom perfektne poslúži prikrývka na posteľ.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Jersey, Bavlna |
|---|---|
| Typ | Napínacie |
| Farba | Sivá |
| Rozmery | 200x220 cm |
| Zloženie | 100% bavlna |
| Obsah balenia | 1 ks |
| Gramáž | 190 g/m² |
| Výška matraca | Do 35 cm |
| Rozmery plachiet | 200 x 220 cm |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Na matrac | Do 35 cm |
| Rozmer | 200 x 220 cm |
| Výrobca | XPOSE® |

90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
Mapínacia, froté, bavlnená
Na odoslanie o 2 dni
90×200 cm, mapínacia, froté
Skladom
180×200 cm, mapínacia, bavlnená
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mapínacia, bavlnená
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, mapínacia, bavlnená
Skladom
180×200 cm, mapínacia, froté
Skladom
120×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
Froté, bavlnená
Skladom
80×200 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Ľanová
Skladom
180×200 cm, mapínacia, froté
Na odoslanie o 3 dni
90×200 cm, mapínacia, froté
Na odoslanie o 3 dni
160×200 cm, mapínacia, bavlnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
120×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
160×200 cm, mapínacia, flanelová
Na odoslanie o 2 dni
Jersey
Skladom
160×200 cm, z bavlneného saténu
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
90×200 cm, mikroplyšová, výška
Skladom
90×200 cm, froté, bavlnená
Skladom
90×200 cm, mapínacia, saténová
Skladom
180×210 cm, saténová, klasická
Na odoslanie o 1 deň
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
80×160 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Saténová
Na odoslanie o 1 deň
60×120 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
Jersey, mapínacia
Skladom
120×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 1 deň
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
Plážový, rýchloschnúci, bambusový
Skladom
70×140 cm, plážový, rýchloschnúci
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom