
Stredne tvrdý penový matrac 180x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
180×200 cm, antidekubitný, penový, z pamäťovej peny
749 €

Stredne tvrdý penový matrac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
90×200 cm, antidekubitný, penový, z pamäťovej peny
-20 %343 €
429 €

Stredne tvrdý penový matrac 200x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
200×200 cm, antidekubitný, penový, z pamäťovej peny
899 €

Stredne tvrdý penový matrac 140x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
140×200 cm, antidekubitný, penový, z pamäťovej peny
574 €

Stredne tvrdý penový matrac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
160×200 cm, antidekubitný, penový, z pamäťovej peny
599 €
Stredne tvrdý penový matrac 200x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
Rozmery 200×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 662,2 €
História cien
- 11. 5. 2026 - 899 €
- 7. 5. 2026 - 899 €
- 29. 4. 2026 - 779 €
- 24. 4. 2026 - 662,2 €
- 28. 3. 2026 - 779 €
- 24. 3. 2026 - 734 €
- 21. 3. 2026 - 623,9 €
- 30. 7. 2025 - 789 €
- 25. 7. 2025 - 679 €
- 15. 7. 2025 - 789 €
- 11. 7. 2025 - 679 €
- 20. 6. 2025 - 789 €
- 20. 6. 2025 - 655 €
- 6. 6. 2025 - 789 €
- 23. 5. 2025 - 670 €
- 23. 5. 2025 - 671 €
- 20. 5. 2025 - 670,65 €
- 16. 5. 2025 - 671 €
- 9. 5. 2025 - 702 €
- 4. 5. 2025 - 789 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Matrac Smooth Vibe prináša vyvážené pohodlie vďaka kombinácii stredne tuhej HR (studené) peny a vrstvy pamäťovej visco peny. Strana s visco pamäťovou penou prináša vyššiu podporu chrbtice a ľahký antidekubitný efekt. Vďaka tomu pomáha rovnomerne rozložiť tlak tela, čo znižuje riziko preležania a zlepšuje komfort pri dlhšom spánku. Druhá strana zo stredne tuhej HR peny naopak ponúka pružnosť a flexibilitu. Vnútri jadra je šikovný systém ventilačných prerezov, ktoré zaisťujú prirodzenú termoreguláciu a pomáhajú predchádzať prehrievaniu, ktoré býva spájané s visco penami. Matrac je uložený v robustnom poťahu s vysokou gramážou, ktorý zaisťuje ešte lepší odvod vlhkosti a pomáha udržať príjemnú mikroklímu počas celej noci. Dobré vedieť: Matrac je dodávaný zabalený vo vákuu, a preto je dôležité ho pred použitím rozbaliť a nechať aspoň 24 hodín len tak ležať na hladkom povrchu. Pre zachovanie optimálneho stavu matraca je nutné ho rozbaliť do týždňa od obdržania a pravidelne otáčať. Rozmery matraca sa môžu pohybovať v rámci odchýlky +/- 2 cm.
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Antidekubitné | Ano |
|---|---|
| Typ | Penový |
| Tvrdosť | Stredne tvrdé |
| Výplň | HR pena, Pamäťová pena |
| Nosnosť | Do 120 kg |
| Farba | Biela |
| Hustota hd peny | 35 kg/m³ |
| Hustota pamäťovej peny | 40 kg/m³ |
| Krajina pôvodu | CZ |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Typ podkladu | Vhodný pre polohovateľný rošt/vhodný pre latkový rošt/vhodný pre pevný (lamelový) rošt |
| Spôsob doručenia matraca | Zrolovaná |
| Výška jadra matraca | 16 cm |
| Hrúbka | 21 cm |
| Určenie matraca | Pre seniorov/Partnerský matrac |
| Poloha spania | Striedanie polôh/na boku/na chrbe/na bruchu |
| Váha | 33 kg |
| Rozmer | 200x200 |
| Dĺžka | 200 cm |
| Vlastnosti matraca | Antialergický/odnímateľný poťah/zónový |
| Typ matraca | Penový |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Smooth Vibe |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 320 g/m² |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov |
| Výrobca | Bonami Selection |
Podobné produkty

Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 180x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
180×200 cm, zdravotný, z pamäťovej peny
Skladom
Matrac Comfort Aloe Vera EMI, 80x190
80×190 cm, zdravotný, penový
Doprava zadarmo
Obojstranný penový matrac Lecco 160 160x200 cm
10×160×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Detský matrac LUX COMFORT LORA 160x80x11 cm - pena/latex
Zdravotný, latexový, mäkký
Skladom
Tvrdý/stredne tvrdý penový obojstranný matrac 90x200 cm Snooze Balance – Bonami Essentials
90×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 90x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
90×200 cm, zdravotný, s výplňou z PUR peny
SkladomDoprava zadarmo
Detský matrac LUX COMFORT POLLA 160x80x12 cm - HR pena
Zdravotný, penový, obojstranný
Skladom
Penový matrac LUX COMFORT LORA 200x90x11 cm - pena/latex
90×200 cm, zdravotný, mäkký
Skladom
Tropico Tropico Klára Rozmery 80x200
20×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Detský matrac LUX COMFORT POLLA 200x80x12 cm - HR pena
80×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Matrac, penový, 10 cm, 90x200 cm, MONTINY NEW
90×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Obliečka na matrac Ekonomik EMI, 140x200 26 cm
140×200 cm, zdravotný
Doprava zadarmo
Detský penový matrac do prístelky 170x80x8 cm
Penový, s výplňou z PUR peny, so snímateľným poťahom
Skladom
Matrac Fenix Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný
Doprava zadarmo
Vrchný matrac Topper NAP
80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 1 týždeň
Matrac Memory Extra EMI, 80x190
SkladomDoprava zadarmo
Pristielkový matrac PUR pena 90 x 200 x 4 cm
Penový, s výplňou z PUR peny, stredne tvrdý
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Matrac Dormeo Aloe Vera
Penový, s poťahom Aloe Vera

Matrac detský Baby Exclusive TiaHome - 60X120cm
60×120 cm, zdravotný, penový
Skladom
Matrac Venus Dormisan, 80x195
Penový
Doprava zadarmo
INTERMEDIC SK Matrac 90x200 H4 s poťahom Aloe Vera – tvrdý, ortopedický, antialergický
90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Mercury Lavanda Dormisan, 80x190
Doprava zadarmo
Tropico Tropico Latex Supreme Rozmery 80x200
20×80×200 cm, zdravotný, latexový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Uranus Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný, penový
Doprava zadarmo
Matrac Economy Tulip 17cm TiaHome - 95x200cm
Zdravotný, penový, s výplňou z PUR peny
Skladom
ECOMATRACE GOLD 10 Penový matrac z kvalitnej PUR peny Rozmery 80x190
10×80×190 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Sirius Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný
Doprava zadarmo
Matrac Memory Lavender EMI, 80x190
80×190 cm, penový, s výplňou z PUR peny
Doprava zadarmo
Matrac detský Baby Basic DreamBed - 60X120cm
60×120 cm, zdravotný, penový
Skladom
Matrac Jupiter Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný
Doprava zadarmo
Povrchový matrac z pamäťovej peny 4 cm Tiahome - 180x200cm
80×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Povrchový matrac z pamäťovej peny 4 cm EMI, 180x200 cm
180×200 cm, penový, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový koberec 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Hnedá deka z recyklovanej bavlny 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cm
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom







