
Stredne tvrdý penový matrac 180x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
180×200 cm, antidekubitný, penový, z pamäťovej peny
749 €

Stredne tvrdý penový matrac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
90×200 cm, antidekubitný, penový, z pamäťovej peny
-20 %343 €
429 €

Stredne tvrdý penový matrac 200x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
200×200 cm, antidekubitný, penový, z pamäťovej peny
779 €

Stredne tvrdý penový matrac 140x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
140×200 cm, antidekubitný, penový, z pamäťovej peny
574 €

Stredne tvrdý penový matrac 160x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
160×200 cm, antidekubitný, penový, z pamäťovej peny
544 €
Stredne tvrdý penový matrac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
Rozmery 90×200 cm
História cien
- 2. 5. 2026 - 343 €
- 21. 4. 2026 - 343 €
- 21. 4. 2026 - 429 €
- 17. 4. 2026 - 364,7 €
- 28. 3. 2026 - 429 €
- 24. 3. 2026 - 414 €
- 19. 3. 2026 - 351,9 €
- 16. 3. 2026 - 414 €
- 8. 3. 2026 - 351,9 €
- 30. 7. 2025 - 414 €
- 25. 7. 2025 - 356 €
- 15. 7. 2025 - 414 €
- 11. 7. 2025 - 356 €
- 20. 6. 2025 - 414 €
- 20. 6. 2025 - 344 €
- 6. 6. 2025 - 414 €
- 23. 5. 2025 - 351 €
- 23. 5. 2025 - 352 €
- 20. 5. 2025 - 351,89 €
- 16. 5. 2025 - 352 €
- 9. 5. 2025 - 368 €
- 4. 5. 2025 - 414 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Matrac Smooth Vibe prináša vyvážené pohodlie vďaka kombinácii stredne tuhej HR (studené) peny a vrstvy pamäťovej visco peny. Strana s visco pamäťovou penou prináša vyššiu podporu chrbtice a ľahký antidekubitný efekt. Vďaka tomu pomáha rovnomerne rozložiť tlak tela, čo znižuje riziko preležania a zlepšuje komfort pri dlhšom spánku. Vnútri jadra je šikovný systém ventilačných prerezov, ktoré zaisťujú prirodzenú termoreguláciu a pomáhajú predchádzať prehrievaniu, ktoré býva spájané s visco penami. Matrac je uložený v robustnom poťahu s vysokou gramážou, ktorý zaisťuje ešte lepší odvod vlhkosti a pomáha udržať príjemnú mikroklímu počas celej noci. Dobré vedieť: Matrac je dodávaný zabalený vo vákuu, a preto je dôležité ho pred použitím rozbaliť a nechať aspoň 24 hodín len tak ležať na hladkom povrchu.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Antidekubitné | Ano |
|---|---|
| Typ | Penový |
| Tvrdosť | Stredne tvrdé |
| Výplň | HR pena, Pamäťová pena |
| Nosnosť | Do 120 kg |
| Farba | Biela |
| Hustota hd peny | 35 kg/m³ |
| Hustota pamäťovej peny | 40 kg/m³ |
| Krajina pôvodu | CZ |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Typ podkladu | Vhodný pre latkový rošt/vhodný pre polohovateľný rošt/vhodný pre pevný (lamelový) rošt |
| Spôsob doručenia matraca | Zrolovaná |
| Výška jadra matraca | 16 cm |
| Hrúbka | 21 cm |
| Určenie matraca | Pre seniorov |
| Poloha spania | Na chrbe/striedanie polôh/na boku/na bruchu |
| Váha | 15 kg |
| Rozmer | 90x200 |
| Dĺžka | 200 cm |
| Vlastnosti matraca | Antialergický/zónový/odnímateľný poťah |
| Typ matraca | Penový |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Smooth Vibe |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 320 g/m² |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov |
| Výrobca | Bonami Selection |
Podobné produkty

Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
90×200 cm, zdravotný, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmo
Obojstranný penový matrac Lecco 160 160x200 cm
10×160×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Matrac Comfort Aloe Vera EMI, 80x190
80×190 cm, zdravotný, penový
Doprava zadarmo
Tvrdý/stredne tvrdý penový obojstranný matrac 90x200 cm Snooze Balance – Bonami Essentials
90×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 200x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
200×200 cm, zdravotný, s výplňou z PUR peny
Skladom
Tropico Tropico Klára Rozmery 80x200
20×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Obliečka na matrac Ekonomik EMI, 140x200 26 cm
140×200 cm, zdravotný
Doprava zadarmo
Matrac Fenix Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný
Doprava zadarmo
Vrchný matrac Topper NAP
80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 1 týždeň
Matrac Memory Extra EMI, 80x190
SkladomDoprava zadarmo
Pristielkový matrac PUR pena 90 x 200 x 4 cm
Penový, s výplňou z PUR peny, stredne tvrdý
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Matrac Dormeo Aloe Vera
Penový, s poťahom Aloe Vera

Matrac detský Baby Exclusive TiaHome - 60X120cm
60×120 cm, zdravotný, penový
Skladom
Matrac Venus Dormisan, 80x195
Penový
Doprava zadarmo
INTERMEDIC SK Matrac 90x200 H4 s poťahom Aloe Vera – tvrdý, ortopedický, antialergický
90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Mercury Lavanda Dormisan, 80x190
Doprava zadarmo
Tropico Tropico Latex Supreme Rozmery 80x200
20×80×200 cm, zdravotný, latexový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Uranus Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný, penový
Doprava zadarmo
Matrac Economy Tulip 17cm TiaHome - 95x200cm
Zdravotný, penový, s výplňou z PUR peny
Skladom
Matrac Saturn Dormisan, 80x195
Zdravotný
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
ECOMATRACE GOLD 10 Penový matrac z kvalitnej PUR peny Rozmery 80x190
10×80×190 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Sirius Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný
Doprava zadarmo
Matrac Memory Lavender EMI, 80x190
80×190 cm, penový, s výplňou z PUR peny
Doprava zadarmo
Matrac detský Baby Basic DreamBed - 60X120cm
60×120 cm, zdravotný, penový
Skladom
Matrac Jupiter Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný
Doprava zadarmo
Povrchový matrac z pamäťovej peny 4 cm Tiahome - 180x200cm
80×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Povrchový matrac z pamäťovej peny 4 cm EMI, 180x200 cm
180×200 cm, penový, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmo
ECOMATRACE GOLD 1+1, 10cm Rozmery 80x190
10×80×190 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Materasso Penový matrac Klasik lux Rozmer: 120 x 200 cm
Penový, s výplňou z PUR peny, stredne tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Tropico Tropico Swisslab Active Rozmery 80x200
26×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Pružinový matrac Polaris 160x200 cm
16×160×200 cm, pružinový, s výplňou z PUR peny
Skladom
Matrac Mlily Manchester United Supreme Hybrid
Pružinový, mäkký, so snímateľným poťahom
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
Drevený, v modernom štýle, stojací
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Súprava 3 béžových organizérov Bigso Box of Sweden Drawer
11×29×14 cm, textilný, v sadách
Skladom







