Porovnajte ceny od 145 € do 179 € v 3 e-shopoch:
Obojstranný penový matrac Lecco 160 160x200 cm
Rozmery 10×160×200 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 145 € do 179 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 19,33 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 24. 5. 2026 - 164,33 €
- 21. 5. 2026 - 164,33 €
- 10. 5. 2026 - 177,01 €
- 27. 4. 2026 - 176,9 €
- 18. 4. 2026 - 180,7 €
- 31. 3. 2026 - 167,95 €
- 20. 1. 2026 - 164,33 €
- 10. 1. 2026 - 163 €
- 15. 11. 2025 - 153 €
- 7. 11. 2025 - 152 €
- 28. 10. 2025 - 153 €
- 22. 10. 2025 - 155 €
- 14. 8. 2025 - 154,5 €
- 1. 8. 2025 - 160,8 €
- 25. 7. 2025 - 155,6 €
- 15. 7. 2025 - 149,17 €
- 4. 7. 2025 - 150,83 €
- 5. 6. 2025 - 173,33 €
- 11. 3. 2025 - 165,5 €
- 19. 2. 2025 - 158,75 €
- 23. 1. 2025 - 161,2 €
- 24. 5. 2026 - 145 €
- 21. 5. 2026 - 145 €
- 10. 5. 2026 - 145 €
- 27. 4. 2026 - 145 €
- 18. 4. 2026 - 145 €
- 31. 3. 2026 - 145 €
- 20. 1. 2026 - 145 €
- 10. 1. 2026 - 145 €
- 15. 11. 2025 - 119 €
- 7. 11. 2025 - 119 €
- 28. 10. 2025 - 119 €
- 22. 10. 2025 - 119 €
- 14. 8. 2025 - 119 €
- 1. 8. 2025 - 119 €
- 25. 7. 2025 - 109 €
- 15. 7. 2025 - 109 €
- 4. 7. 2025 - 109 €
- 5. 6. 2025 - 165 €
- 11. 3. 2025 - 142 €
- 19. 2. 2025 - 142 €
- 23. 1. 2025 - 142 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Penový matrac LECCO 160 patrí k antialergickým matracom. Jadro matraca je tvorené kvalitnou penou T2542, ktorá je elastická a krásne sa prispôsobí tvaru Vášho tela. Súčasťou matraca je aj antialergický poťah, ktorý je na zips, takže ho v prípade potreby môžete prať v práčke pri teplote 40 °C. Matrac je obojstranný, s tvrdosťou H2 a tak si môžete zvoliť stranu, ktorá bude pre Vás pohodlnejšia. Matrac je vyrábaný v rozmeroch (DxŠ): 200x160 cm, no vyrába sa aj v iných šírkach a tak si viete vybrať podľa Vašej postele. Povrch matraca je profilovaný, čo zvyšuje prekrvenie pokožky a uvoľný Vaše unavené svalstvo. Kvalitný spánok je najdôležitejším krokom k zdraviu a k zvládaniu všetkých Vašich úspešných dní.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 10 cm |
Parametre
| Zdravotné | Ano |
|---|---|
| Typ | Penový |
| Tvrdosť | Stredne tvrdé |
| Výplň | PUR pena |
| Snímateľný poťah | Ano |
| Obojstranné | Ano |
| Farba | Biela |
| Čistá váha výrobcu | 10.4 kg |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.32 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 10.4 kg |
| Dĺžka | 200 cm |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Lecco 160 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | PUR pena / látka |
| Výhody produktu | Snímateľný poťah, obojstranný |
| Matrac s roštom | Nie |
| Antialergická funkcia | Áno |
| Ortopedický matrac | Nie |
| Doplňujúce informácie | Pena T2542 |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ matraca | Penový |
| Materiál | PUR pena / látka |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Podobné produkty

Obojstranný penový matrac Lecco 90 90x200 cm
10×90×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Matrac Comfort Aloe Vera EMI, 80x190
80×190 cm, zdravotný, penový
Doprava zadarmo
Matrac Fenix Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný, penový
Doprava zadarmo
Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 90x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
90×200 cm, zdravotný, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmo
Obliečka na matrac Ekonomik EMI, 140x200 26 cm
26×140×200 cm, zdravotný, vysoký
Doprava zadarmo
Vrchný matrac Topper NAP
80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 1 týždeň
Matrac Venus Dormisan, 80x195
80×195 cm, antidekubitný, penový
Doprava zadarmo
Detský penový matrac do prístelky 170x80x8 cm
170×80×8 cm, zdravotný, penový
Skladom
Pristielkový matrac PUR pena 90 x 200 x 4 cm
90×200 cm, penový, s výplňou z PUR peny
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Matrac Mercury Lavanda Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný, penový
Doprava zadarmo
Tropico Tropico Klára Rozmery 80x200
20×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Matrac Jupiter Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný, penový
Doprava zadarmo
Matrac detský Baby Exclusive TiaHome - 60X120cm
8×60×120 cm, zdravotný, penový
Skladom
Detský matrac LUX COMFORT LORA 160x80x11 cm - pena/latex
11×80×160 cm, zdravotný, penový
Skladom
Matrac Uranus Dormisan, 80x190
80×190 cm, zdravotný, penový
Doprava zadarmo
Matrac Dormeo Aloe Vera
Zdravotný, penový, tvrdý

Stredne tvrdý pružinový termoregulačný matrac 200x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
200×200 cm, zdravotný, s výplňou z PUR peny
Skladom
Tvrdý/stredne tvrdý penový obojstranný matrac 90x200 cm Snooze Balance – Bonami Essentials
90×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Drevočal Matracový chránič Veľkosť: 200 x 90, Poťah: Úplet
90×200 cm, mäkký, výška
Skladom
Penový matrac LUX COMFORT LORA 200x90x11 cm - pena/latex
11×90×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Matrac detský Baby Basic DreamBed - 60X120cm
6×60×120 cm, zdravotný, penový
Skladom
Matrac Memory Extra EMI, 80x190
80×190 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Povrchový matrac z pamäťovej peny 4 cm Tiahome - 180x200cm
180×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Detský matrac LUX COMFORT POLLA 160x80x12 cm - HR pena
12×80×160 cm, zdravotný, penový
Skladom
Detský matrac LUX COMFORT POLLA 200x80x12 cm - HR pena
12×80×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Matrac Economy Tulip 17cm TiaHome - 95x200cm
17×95×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Detský penový matrac MAX RELAX COMFORT 200x90x10 cm
10×90×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Drevočal Podložka Anna Veľkosť: 200 x 90
90×200 cm, s výplňou z PUR peny, výška
Skladom
Matrac Memory Lavender EMI, 80x190
80×190 cm, zdravotný, penový
Doprava zadarmo
Drevočal Poťah Lyocell Veľkosť: 200 x 90
90×200 cm, výška, so snímateľným poťahom
Skladom
Tropico Tropico Latex Supreme Rozmery 80x200
20×80×200 cm, zdravotný, latexový
SkladomDoprava zadarmo
Drevočal Poťah Medicott Veľkosť: 200 x 90
90×200 cm, zdravotný, so snímateľným poťahom
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom

